Keşan Belediyesi Haberleri

Keşan Belediyesi haberleri ve güncel Keşan Belediyesi gelişmeleri, Keşan Belediyesi ile ilgili tüm video, Keşan Belediyesi fotoğrafları ve Keşan Belediyesi haberleri MEDYA KEŞAN sitemizde


KEŞAN

Keşan Belediyesi tarafından sil baştan yenilenen Kumdere İçme Suyu Tesisi’nin açılışı 27 Şubat 2024 Salı günü yapıldı.

KEŞAN

Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürü Erdi Kılıç, müdürlük olarak 2023 yılında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

KEŞAN

Keşan Belediyesi’nin kurumsal instagram hesabına bir süredir ulaşılamadığı görüldü, konuyla ilgili aöıklama bir şirket yetkilisinden geldi.

KEŞAN

Keşan Belediyesi, mücavir alanları içinde yer alan her yaz mevsiminde binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Erikli Sahili’nin önemli bir...

Dış Haberler

Keşan Belediyesi ve Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Keşan Şubesi iş birliğinde Sadık Ahmet” filminin gösterim etkinliği düzenlendi.

KEŞAN

Keşan Belediyesi tarafından Keşan’a getirilen Diyarbakır Devlet Tiyatrosu, “Midas’ın Kulakları” isimli tiyatro oyununu 3 Şubat 2024 Cumartesi akşamı sahneledi.

KEŞAN

Keşan Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı 8 Şubat 2024 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

KEŞAN

Keşan Belediyesi’nin merhum belediye başkanlarından Hüseyin Zati Yörüker, ölümünün 27.yıldönümünde 3 Şubat 2024 Cumartesi günü anıldı.

KEŞAN

Keşan Belediyesi ve Keşan Devlet Hastanesi iş birliğinde düzenlenen toplu sünnet organizasyonunda başvurular alınmaya başlandı.

KEŞAN

Keşan Belediyesi, akıllı vezne sistemlerini vatandaşın hizmetine sunmak için çalışmalara başladı.

KEŞAN

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, basın mensuplarıyla düzenlenen programda bir araya geldi.

KEŞAN

Keşan Belediyesi Ocak Ayı Olağanüstü Meclis Toplantısı dün gerçekleştirildi.