HABER MERKEZİ

Keşan İdmanyurduspor Başkanı Taner Karatepe ve Antrenör Şeref Aldanmaz, düzenledikleri basın toplantısında, takımın değerlendirmesini yaparken, gidişattan memnun olduklarını ifade ettiler.

KARATEPE: “GİDİŞAT ÇOK GÜZEL VE MUTLUYUZ”

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Hıdırağaspor karşılaşmasını 6-0 kazandıklarını ve son 3 maçta 17 gol atıp sadece 1 gol yediklerini hatırlatan Karatepe, “Gidişat çok güzel ve mutluyuz. Taraftar sayımız her geçen gün artıyor. Takımda başarı artınca, güven de peşinden geliyor. İyi oldukça, esnafımız da desteğini artırıyor. Hepsine teşekkür ediyorum. Her şey yolunda gidiyor. Yönetim, teknik heyet ve futbolcularımızla tam bir aile ortamını yakaladık. Futbolcularımız antrenmandan gitmek istemiyor. Her şey daha da güzel olacak. Bizi desteklemeye devam etsinler” dedi.

ALDANMAZ: “İNŞALLAH İPSALA’DAN DA GALİP DÖNECEĞİZ”

Daha sonra konuşan Antrenör Şeref Aldanmaz ise Hıdırağaspor karşısında ortaya konulan futboldan memnun olduklarını dile getirerek şöyle konuştu: “Artık önümüze bakıyoruz ve bu hafta da lider İpsalaspor’a konuk olacağız. İpsalaspor köklü bir takım. Biz de 3 puan için İpsala’ya gideceğiz. Tüm maçlarımıza özenle hazırlanıyoruz. Cezalı yok ama sakat oyuncumuz var. Bu sakat oyuncularımızın da iyileşmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Maça yetişmeyecek olurlarsa da sorun etmiyoruz, çünkü onların yerini dolduracak kapasitede oyuncularımız var. İnşallah İpsala’dan da galip döneceğiz.”