HABER MERKEZİ

Hastane Caddesi, Keşan Belediyesi tarafından yürütülmekte olan yol ve kaldırım çalışmaları kapsamında caddenin cumartesi günleri hariç olmak üzere 3 etap halinde trafiğe kapatılması öncesinde tek yön uygulaması devam eden İlyas Bey Caddesi’nin geçici olarak iki yönlü olarak trafiğe açıldı. Uygulama kapsamında Hastane Caddesi'nde delinatörler ile yol şeritleri ayrıldı.

İki yönlü olarak geçici bir süre trafiğe açılan İlyas Bey Caddesi girişinde bulunan girilmez levhalarının ters çevrilmesiyle başlayan uygulamalar diğer caddelerde de devam edecek.

Geçtiğimiz günlerde Keşan Belediyesi tarafından yapılan açıklamada ise etaplar halinde yapılacak yol düzenlemeleri ile ilgili şu bilgiler paylaşılmıştı:

1. Etap; Necati İşcan Caddesi kesişiminden, İlyas Bey Caddesi ve Medya Caddesi kesişimlerine kadar 10.11.2022 – 14.11.2022 tarihine kadar Cumartesi hariç olmak üzere 4 gün süreyle trafiğe kapatılacaktır. Trafik Medya Caddesi ve İlyas Bey Caddesi istikametlerine yönlendirilecek.

2. Etap; İlyas Bey Caddesi ve Medya Caddesi kesişimlerinden Tayfa Sokak kesişimine kadar 15.11.2022 – 18.11.2022 tarihine kadar 4 gün süreyle trafiğe kapatılacaktır. Trafik Tayfa Sokak, İlyas Bey Caddesi ve Medya Caddesi istikametlerine yönlendirilecek.

3. Etap; Tayfa Sokak kesişiminden Önder Caddesi, Şehitlik Caddesi ve Çifte Yel Değirmeni Sokak kesişimine kadar 19.11.2022 – 21.11.2022 tarihine kadar 3 gün süreyle trafiğe kapatılacaktır. Trafik Çifte Yel Değirmeni Sokak, Cumhuriyet Caddesi, Lise Sokak, Tayfa Sokak istikametlerine yönlendirilecek.