Hakemler: Denizhan Aydın, Kıvanç Kahraman, Ertuğrul Konak

Çorluspor 1947: Erhan, Miraç, Hüseyin, Doğukan, Tamer, Gökhan(Umut), Kerim, Serdal (Muhammet Enes)(Muhammet Burak), Burak, Sertaç, Necati

Keşanspor; Ahmet, Sadullah, Nihat (Altunay), Eser, Müslüm, Furkan, (Semih), Batuhan, Gürkan (Eren), Ramazan, Mustafa, Çağrı (Gökhan)

Goller: Dk.13-60 Necati

ERDOĞAN DEMİR

Saat 14.00’te Çorlu General Basri Saran Stadı’nda başlayan karşılaşmada Çorluspor 1947 takımının geçtiğimiz yıldan kalan seyircisiz maç cezası nedeniyle karşılaşmaya taraftar alınmadı. Sadece her iki kulübün yöneticileri ve basın maçı izledi.

Karşılaşmanın ilk dakikalarından itibaren rakibine üstünlük kuran Çorluspor 1947’nin, 13.dakikada sol kanattan geliştirdiği atakta Sertaç’ın ortasında Necati kafa vuruşu ile takımını 1-0 öne geçirdi.

Keşanspor’un 16.dakikada gerçekleştirdiği atakta Ramazan ortaladı, altıpas üzerinde topla buluşan ve kaleci Erhan ile karşı karşıya kalan Çağrı topa çok kötü vurdu ve topu auta atarak Keşanspor adına mutlak bir gol pozisyonundan faydalanamadı.

Geri kalan dakikalarda başka gol olmayınca Çorluspor 1947 devre arasında soyunma odasına 1-0 galibiyet ile girdi.

Maçın ikinci yarısına Keşanspor ilk yarıya rağmen biraz daha iyi başladı.

54.dakikada sol kanattan gelişen Keşanspor atağında Ramazan’ın pası ile ceza sahasına giren Çağrı’nın vuruşunu Hüseyin kornere göndererek Çorluspor 1947 takımını rahatlattı.

60.dakikada sol kanattan gelişen Çorluspor 1947 atağında Tamer’in yaptığı ortada Necati’nin kafa vuruşunda kaleci Ahmet’in müdahalesi yeterli olmadı ve durum 2-0 oldu.

8 uzatma dakikası verilen karşılaşmadan Çorluspor 1947 sahadan 2-0 ile ayrılarak kendi sahasında taraftarından yoksun olarak oynadığı karşılaşmada sahadan 3 puan ile ayrıldı.

Saha dışında toplanan Çorluspor 1947 taraftarları maç boyunca stadın dışından yaptığı tezahüratlarla takımına destek verdi.

Karşılaşma Erdoğan Demir’in anlatımı, İlkay Özel’in röportajları ve Yönetmen Alpcan Demir’in katkıları ile Fe TV Youtube kanalından da canlı olarak yayınlandı.