HABER MERKEZİ

Keşanspor’un SGK borcu ile ilgili 160-170 eski kulüp yöneticisine gönderilen tebligatlar ile ilgili olarak konunun nasıl çözüme kavuşturulacağı ile ilgili Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin’in çağrısı üzerine geçtiğimiz Çarşamba günü akşamı bir toplantı gerçekleştirildi.

Saat 20.00’de Keşanspor Düğün Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Keşanspor Başkanı Nehir Gergin ile eski kulüp başkanları İsmail Gürel, Kubilay Alkan, Güray Koşan, Zafer Sarıkeçe ve Sadi Kuru ile 50’ye yakın yönetim kurulu üyesi katıldı.

Toplantıda konuşan Gergin, Keşanspor’un 1985 yılından bu yana ödenmeyen SGK borçları ile ilgili olarak kulübün eski başkan ve yöneticilerine tebligatlar gittiğini belirterek, bu borçlar ile ilgili neler yapılabileceği konusunda bu toplantıyı düzenlediklerini belirtti.

Toplantıya katılanların öneri ve görüşlerini açıklamasının ardından, buradan oluşturulacak bir komite ile SGK İl Müdürlüğü’ne gidilerek öncelikle bu hesaplara bloke konulmaması ve ödeme ile ilgili bir plan çıkartılması konusunda görüşme yapılmasına karar verildi.

Toplantıda Nehir Gergin, İsmail Keleş, Kubilay Alkan, Zafer Sarıkeçe ve Orkan Özkaya’dan oluşan komitenin SGK İl Müdürü’nü ziyaret ederek bu konuda bir görüşme yapmasına karar verildi.

Oluşturulan bu komitenin en kısa süre içersinde Edirne’ye giderek görüşmeyi gerçekleştireceği ve gelişmeleri de yeniden duyuracakları açıklandı.