Keşanspor Haberleri

Keşanspor haberleri ve güncel Keşanspor gelişmeleri, Keşanspor ile ilgili tüm video, Keşanspor fotoğrafları ve Keşanspor haberleri MEDYA KEŞAN sitemizde


KEŞAN

50 Yaş Üstü Trakya Veteranlar Ligi’nde mücadele eden Keşanspor, geçtiğimiz Pazar günü deplasmanda Çorlu Güvespor ile karşılaştı.

KEŞAN

BAL 2.Grupta mücadele eden Keşanspor geçtiğimiz Pazar günü Kocaeli’de oynadığı Yuvacıkspor maçını 1-0 kazanarak 3 altın puanın sahibi oldu.

KEŞAN

BAL 2. Grupta ikinci yarının ikinci maçında dün kendi sahasında Çorluspor 1947 ile karşılaşan Keşanspor 7 haftalık yenilmezlik unvanını 3-0...

KEŞAN

Kulüp Başkanı Nehir Gergin, Keşanspor’da 4 oyuncunun takımdan ayrıldığını 5 oyuncunun da transfer edildiğini açıkladı.

KEŞAN

Bölgesel Amatör Lig 2.Grupta mücadele eden Keşanspor 28 Ocak Pazar günü başlayacak ligin ikinci yarı müsabakaları için çalışmalarını sürdürüyor.

KEŞAN

Bölgesel Amatör Lig 2.grupta mücadele eden Keşanspor ilk yarının son maçında geçtiğimiz Pazar günü İFA ile dedplasmanda karşılaştı.

KEŞAN

Keşanspor Yönetim Kurulu, 12 yıl önce kazada hayatlarını kaybeden Can Çetinkaya ve Güner Yıldız’ın vefatının 12. yıldönümünde andı.

KEŞAN

Keşan’ın simgesi olan Keşanlı Ali heykelinde Keşanspor bayrağı açıldı.

KEŞAN

Bölgesel Amatör Lig 2.Grupta mücadele eden Keşanspor geçtiğimiz Pazar günü  Kocaeli deplasmanında Kullar 1975 Spor ile karşı karşıya geldi.

KEŞAN

Keşanspor’un golcüsü Ramazan ve cezası biten Taygun attığı iki golle maça damga vurdu.

KEŞAN
KEŞAN

Keşanspor’un da mücadele ettiği BAL 2.grupta geçtiğimiz bugün    oynanan karşılaşmaların sonuçları ve oluşan puan durumu şöyle;