HABER MERKEZİ

Geçtiğimiz yıl Keşan ve bölge ile ilgili pek çok konuyu gündeme getiren Medya Cafe, bu akşamki canlı yayınıyla ekranlara geri dönüyor. Medya Keşan Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bülent Saylam, Editör Mehmet Aytaç ve Gazeteci Erdoğan Demir’in hazırlayıp sunduğu Medya Cafe, bu akşam 20.00’den itibaren Medya Keşan Facebook ve You Tube kanallarından canlı yayınlanacak. 

NELER KONUŞULACAK?

Bu akşamki canlı yayında Türkiye’yi derinden etkileyen deprem felaketinin ardından Keşan’ın ve bölgenin durumu masaya yatırılacak. Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun olası deprem senaryoları ile ilgili sözleri, Keşan’daki binaların ve okulların durumu, Deprem Çalıştayı, Deprem Koordanisyon Toplantısı ve AFAD’ın Erikli’deki konteynırları konuları konuşılacak. Programda ayrıca son Belediye Meclisi’ndeki arsa takası tartışmaları ve diğer güncel başlıklar da tartışılacak.

SEÇİME DOĞRU PROGRAMI DA BAŞLIYOR

Öte yandan yine Bülent Saylam, Mehmet Aytaç ve Erdoğan Demir tarafından hazırlanan Seçime Doğru Özel programı da 13 Mart 2023 Pazartesi akşamından itibaren canlı olarak yayınlanacak. Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerin hazırlıkların başladığı bu günlerde Edirne’den milletvekilliğine aday adaylığını açıklayan isimler programa konuk olacak. Programın ilk konuğu ise gazetemiz imtiyaz sahibi ve CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı Mustafa Bezbaş olacak. Saat 20.00’de başlayacak programda Bezbaş, aday adaylığı çalışmalarını, hedeflerini ve projelerini anlatacak.