Ancak her zaman bu kadar şanslı olmazsınız. bodo.com online deneyim hediye mağazasında değilseniz tabi! Burada benzersiz hayallere hitap eden yenilikçi bir anlayış olmakla birlikte, düşleri kucaklayan sunumlar var! Pastel tonların hakim olduğu konfetilerle dolu kutular, yine kendi seçtiğiniz paketler ile hazırlanıyor. Kutuyu sıcaklığıyla saran kurdelelerin düğümü çözülüp kapak açıldığında, kutlamanıza renk katan konfetiler saçılıyor! Hediyeye gelirsek ise sürpriz kısmı burada da devam ediyor çünkü alıcı, her zaman karar verilmiş tek bir hediyeyle karşılaşmıyor. Sipariş veren sizlerin tercihine binaen, kargoyla geri gönderim gibi prosedürlerle uğraşmaksızın, kutuya ekstra seçenekler eklenebiliyor. Elbette yerinde yaşanacak olan deneyimlere erişmek için hediye kartı yahut e-sertifika yöntemi kullanılıyor. Böylelikle karta yüklenen ücret, seçtiğiniz en pahalı deneyimin fiyatı kadar oluyor. Deneyimler ise yüksek kalitede hazırlanan resimli ve yazılı anlatımlı kartlarla kutuya eklenmiş oluyor.

bodo Türkiye

bodo, yaklaşık 15 yıllık deneyim hediye hizmeti tecrübesiyle, yakın yıllarda Türkiye’nin de sevilen yüzü olmuş durumda. Hediye sektörüne kattığı sistemsel yeniliklerin yanı sıra, yeniliklerle unutulmaya yüz tutan değerlerin hatırlanması açısından büyük katkı sağlamakta. Örneğin: çocuklarına her doğum gününde, sıklıkla yaptığı gibi oyuncaklar alıp günü sıradan geçiren ailelere, ‘’Aile için Tırmanış Eğitimi’’ gibi deneyim hediyeleriyle, birlikte özel vakit geçirmenin, tüm oyuncaklardan çok daha mutlu edici olabileceğini hatırlatıyor. Yaşadığımız her an öylesine değerli ki sahip olunan eşyalarla ya da değerli aksesuarlarla kıyaslanamaz bile. bodo Türkiye ile değer verdiklerinize, zamanda özel boşluklar açarak unutulmazlığı yakalayan sürprizler yapabilirsiniz. Online mağazada öncelikle kategorileri sonrasında da ilginizi çeken başlıktaki deneyimleri keyfini çıkararak incelediğinizde, kısa sürede size o kişiyi anımsatan seçenekler bulacağınıza eminiz. 

bodo Türkiye hediyeler

Dönem dönem herkesin ihtiyaç duyabileceği masaj, SPA ve tatiller çoğunluğa hitap ederken sanata özel ilgisi olan insanları ise çeşitli atölyeler bekler. Yani hem genel hem de kişisel anlamda mutlaka sevdiğinize hitap eden sürprizler bulabilirsiniz. Denizcilik, havacılık ya da sürüş modellerine yakın ilgi duyanlara; ‘’Yelken ile Tanışma Eğitimi’’, ‘’Enduro Turu’’, ‘’İki Kişi için Venyo Boeing 737-800 NG Uçuş Simülatörü ile Profesyonel Eğitim’’, ‘’Kendi Aracınız ile Ekstrem Sürüş Deneyimi’’. Leziz yemeklerin piştiği atölyelere, ‘’İki Kişi için Börek Yapım Dersi’’ gibi deneyimlerle katılma fırsatı edinin. Sanat atölyelerine saatiniz uymuyorsa ‘’Online Heykel Kursu’’ gibi pek çok deneyimle, onlar size uysun. ‘’Kadınlar için Hamam Günü’’, ‘’Korku Evi Oyunu’’ tarzında grup etkinliklerine arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Heyecanlı bekleyişlerin sonunda, yüzünüzde bodo ile güller açsın.