ERDOĞAN DEMİR

 “EDİRNE KAMUOYUNA;

Kahraman’ın açıklaması şöyle; “Değerli Edirne Halkı;

Ülkemizin demokrasi tarihine geçecek iki seçimi birlikte yaşadık, bu süreçte demokrasiye olan inancı ile sandığa giden ve tercihlerini kullanan tüm halkımıza sonsuz teşekkürler.

Partimizin ve millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na; Edirne’den en yüksek desteği sağlamak için var gücümüzle çalıştık. Burada bizlere destek olan tüm Edirne halkına, millet ittifakı bileşenlerine, partimizin ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerine, belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerine ve il genel meclis üyelerine, bu mücadelede bizlerle birlikte olan üyelerimize ve destekçilerimize, seçim günü sandıklarda görev yapan sandık sorumluları, okul sorumluları, müşahitlerimize ve seçim güvenliğini sağlamak için çalışan gönüllü avukatlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Seçimlerde emeklerini esirgemeyen, çocuklarından, ailelerinden fedakarlık eden kadın kolları başkanlarımız ve yönetimlerine; tüm enerjilerini ve gelecek umutlarını bizlere aktaran gençlik kolları başkanlarına ve yönetimlerine özellikle teşekkürlerimi sunuyorum.

Birlikte ülkemizin aydınlık geleceği için mücadele ettik, bu mücadelemizden ve inandığımız değerlerden, hak hukuk adalet inancımızdan, vatanın bölünmez bütünlüğünden, Atatürk ilkelerinden ve Cumhuriyetimizin değerlerinden vazgeçmeyeceğiz. Mücadelemizi büyüterek sürdüreceğiz. Saygılarımla.”