Edirne Haberleri

Edirne haberleri ve güncel Edirne gelişmeleri, Edirne ile ilgili tüm video, Edirne fotoğrafları ve Edirne haberleri MEDYA KEŞAN sitemizde


EDİRNE

CHP’de Edirne Belediye Başkan Adayı Şükrü Ciravoğlu’nun genel başkan ve milletvekillerinin baskısıyla adaylıktan çekilmek zorunda bırakılmasına parti içindeki tepki eyleme...

EDİRNE ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından 40 internet sitesinin erişime engellenmesine karar verildi.

KEŞAN

Edirne 1.Amatör Lig B Grubu’nda mücadele eden Keşan Kültürspor geçtiğimiz Pazar günü kendi sahasında Kırcasalihspor ile karşılaştı.

KEŞAN

Edirne Süper Amatör Lig B Grubu’nda mücadele eden Anafartalarspor geçtiğimiz Pazar günü kendi sahasında Subaşıspor ile karşılaştı.

EDİRNE

AK Parti’de Edirne ilçelerinde Belediye Başkan adaylarının yarın Edirne’de düzenlenecek bir törenle kamuoyu ile paylaşılacağı öğrenildi.

SPOR

Edirne Süper Amatör Lig ve 1.Amatör Lig’te ikinci yarı 11 Şubat 2024 Pazar günü oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

EDİRNE

Edirne İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı dün Devecihan Kültür Merkezinde Edirne Valisi Yunus Sezer Başkanlığında yapıldı.

EDİRNE ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı'nca yapılan bir aradama araçta 65 adet çuval içerisinde 1 ton kaçak kum midyesi ele geçirildi.

EDİRNE

Edirne Belediye başkan aday adayı Ergun Türkyılmaz, 4 Şubat Cumartesi günü yapılacak önseçime hazırlandığını ve önseçim de kazanacağını belirten bir...

EDİRNE ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı'nın gerçekleştirildiği operasyonlarda 3 organizatör ve 169 düzensiz göçmen yakalandı.

ASAYİŞ

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 28 Ocak 2024 günü 21.30 - 22.30 saatleri arasında şehir genelinde şok uygulama yapıldı.

EDİRNE

31 Mart Mahalli idareler Seçimlerinde CHP Edirne Belediye Başkan Adaylığı için öne seçim kararı alındığı açıklandı.