HABER MERKEZİ

Bir grup Keşanlı MHP üyesi tarafından gazetemize gönderilen bir açıklamada, seçimin bitmesinin ardından Cumhur İttifakı dağıldı mı sorusunun akla geldiği ve bu şekilde bir görüntü yaşandığı belirtildi. 

Gazetemize gönderilen açıklama şöyle;

Cumhurbaşkanlığı seçiminin yapılmasının ardından, Keşan’da düzenlenen tören ve etkinliklerde MHP İlçe Başkanı Adnan İnan ve parti yöneticilerinin yer almaması dikkat çekiyor.

Seçim döneminde, başta Keşan Belediyesi olmak üzere, değişik kuruluşların düzenlediği tören ve etkinliklere, AK Parti ve MHP yöneticileri birlikte katılıyor ve “Cumhur İttifakı”nın birlikteliğini sergiliyorlardı. AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, attıkları her adımda MHP yöneticileri ile birlikte fotoğraf vermeye gayret ediyordu.

Ancak “28 Mayıs”tan sonra bu tablonun görülmez olması, özellikle MHP’li seçmenlerin tepkisine neden oluyor.

“CUMHURBAŞKANIMIZ NASIL DAVRANIYOR?”

Konuyla ilgili görüşlerini gazetemize aktaran bir grup MHP’li, “Sayın Cumhurbaşkanımız her fırsatta Cumhur İttifakı’nın gücünü vurgulayarak, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’yi onore ederken, Keşan’da ortaya çıkan görüntü üzücüdür.” dedi.

“9 AY SONRA YEREL SEÇİM VAR!”