BÜLENT SAYLAM

29 Ocak 2023 tarihinde gerçekleştirilen genel kurulda göreve gelen S.S. Keşan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Serhad Sezen, genel kurula katılan ortaklara ve misafirlere teşekkür etti.

diyen Sezen, seçimleri kaybedenin olmadığını, kazananın ise Keşan’ın esnaf ve sanatkârları olduğunu söyledi.

“KİŞİ AYRIMI YAPMADAN HİZMET EDECEĞİMİZDEN KİMSENİN ENDİŞESİ OLMASIN”

Serhad Sezen, “Esnaf ve sanatkârlarımız tarafından, başta şahsım olmak üzere yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarımıza tevdii edilen sorumluluğun ciddiyetine ve önemine her zaman sahip olacağımıza, kazanmış olmanın rehavetine kapılmadan demokrasinin gereği olan seçimleri seçim salonunda bırakarak oy veren ya da vermeyen şeklinde kişi ayrımı yapmadan tüm Keşan esnaf ve sanatkârlarımıza güzel hizmetler vereceğimizden kimsenin endişesi olmasın.” diye konuştu.

“HAKKIMIZ HELAL OLSUN”

38 yıl boyunca kooperatife başkanlık yapan İsmail Atakan’a hizmetlerinden ve emeklerinden ötürü teşekkür eden Sezen, İsmail Başkanımız bizlere hem başkanlık, hem de babalık ve ağabeylik yaptı. Hiçbir zaman ortaklarından desteğini esirgemedi. 24 yıl boyunca birlikte çalıştık. Kendisine hakkımız helal olsun. Bundan sonraki Bölge Birliği ve Ankara Merkez Birliğindeki görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.  

TEŞEKKÜR…

“Genel kurulda hizmet yarışına giren İsmail Büyükvarlık önderliğindeki KIRMIZI LİSTE’de yer alan tüm arkadaşlarımıza da gösterdikleri mütevazilikten ötürü teşekkür ediyor; çalışmalarında başarılar diliyorum.” diyen Serhad Sezen, açıklamasına şöyle devam etti:

“Genel kurulumuza katılarak bizleri onurlandıran AK Parti Milletvekilimiz Sayın Dr. FATMA AKSAL’a, Keşan Belediye Başkanımız Sayın MUSTAFA HELVACIOĞLU’na, 21. dönem Edirne Milletvekili ŞADAN ŞİMŞEK’e, siyasi partilerimizin temsilcilerine, Edirne İl Ticaret Müdürümüz Sayın MAHMUT ALTUN ve bakanlık temsilcilerimize, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın İSMAİL ŞAPÇI’ya, Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı İBRAHİM EJDER’e, Uzunköprü Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız ÜMİT LEVENTER’e, Eceabat Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız Sayın İSMAİL KARA’ya, kongremizde divan başkanlığı görevini üstlenen İpsala Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız Sayın İLHAN DALKIRAN’a, Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız Sayın AYHAN CAN’a, Tekirdağ Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Vekili Sayın TURGAY GÜVEN’e, Süleymanpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız Sayın HAMDİ ŞILGA ile Kooperatif Müdürü MEVLANA UĞUR TAŞKIN’a, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanımız Sayın ALİ ŞAHİN’e, Edirne KÖY-KOP Başkanımız AHMET ERKEN’e, Hayrabolu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız ÜMİT GÖKMEN’e, Enez Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Sayın HAKKI CAN’a, Şarköy Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Sayın NEŞET YAVUZ’a, Keşan’daki esnaf odası başkanlarımız HÜSEYİN ÇAKMAK, İBRAHİM ALDANMAZ, HÜSEYİN ERKAN, ERTUĞRUL İLMAN, MUTLU GEZER, HASAN KOCAMAN, MAHMUT DEMİRKAN ve yöneticilerine, Keşan’daki esnaf odalarımızın başkanları ve yöneticilerine, sivil toplum kuruluşu temsilcilerimize, kooperatif başkanlarımıza ve yöneticilerine, basın temsilcilerimize: iş yoğunluğundan dolayı genel kurulumuza katılamayarak çelenk, telgraf, SMS göndererek veya telefonla arayarak iyi dileklerde bulunanlara;genel kurulun ardından makamımıza gelerek tebrik ziyaretlerinde bulunan ortaklarımız ile tüm sevenlerimize ve çiçek gönderen dostlarımıza teşekkür ederiz.”