16-22 Ocak Haftası Yükselen ve Ay burçlarına göre Vedik Astroloji burç yorumları Ay / yükselen burcunuzu öğrenmek ve danışmanlık hizmetleri için aşağıda ki iletişim kanallarımızdan, bize ulaşabilirsiniz.

Instagram @vediktedevrim

Twitter @vediktedevrim 

YouTube @vediktedevrim

KOÇ 

Çarşamba öğleden sonraya kadar ikili ilişkilerinizde, görüşmelerinizde dikkatli olmalısınız. 

Çarşamba günü duygusal düşünmemeye özen gösterin. Cuma gününe kadar dünyevi konuları ele almak için güzel enerjiler yok. Aile büyüklerinden destek görebilirsiniz. Hafta sonunu sakin geçirmeye özen gösterin. Söylediklerinize dikkat etmelisiniz. 

BOĞA 

İlişkilerinizde duygusal anlamda önemli adımlar atabilirsiniz. Gereksiz konuşmalara girmemeye özen gösterin. Çarşamba günü önemli işler, görüşmeler adına uygun bir gün değil. 

Perşembe günü iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Cuma günü dengeyi bulmak adına güçlü enerjiler var. Finansal işlerinizi Cuma günü halledebilirsiniz. Hafta sonu kendinizi fiziksel olarak yormamaya özen gösterin. 

İKİZLER

Eskilerden gelen konular gündeme gelebilir, dikkatli olmalısınız. Perşembe günü piyasalar adına riskli enerjiler var, maddi konularda dikkatli olmalısınız.  Önemli işlerinizi Cuma gününe kadar ele almamaya özen gösterin. Hafta sonu sosyal faaliyetlere katılabilirsiniz. 

YENGEÇ 

Kendi alanlarınıza biraz daha odaklanacaksınız. Yakın çevrenizle kontaklara dikkat etmelisiniz. Perşembe günü sevdiklerinizle iletişiminizde kopukluklar olabilir. Teknolojik alet almak için Cuma gününü beklemelisiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Kendinizi yormamaya özen gösterin. 

ASLAN

Yoğun ve çok çalışacağınız bir tempoya hazır olmalısınız. Çarşamba gününe kadar iletişiminize dikkat etmelisiniz. Teknolojik aletler almak için Cuma gününü beklemelisiniz. Eleman arayışındaysanız, bu konuda güzel gelişmeler olacak. Hafta sonu sosyal aktivitelere katılabilirsiniz.

BAŞAK 

Salı ve Çarşamba günleri duygusal karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Perşembe gününden önce ailevi konularda yeni adımlar atmamaya özen gösterin. Herhangi bir başlangıcı Cuma gününden önceye denk getirmemeye özen gösterin.  Kredi başvuruları için Cuma gününü beklemelisiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. 

TERAZİ

İkili ilişkilerinizde beklentilerinizi yüksek tutmamaya özen gösterin. Finansal konularınız için Perşembe ve Cuma günlerini tercih edebilirsiniz. Girişimleriniz ve önemli işleriniz için Cuma gününü tercih edebilirsiniz. Hafta sonu misafir ağırlayabilir, ailenizle vakit geçirebilirsiniz. 

AKREP

İletişimde, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Pazartesi günü kalabalık ortamlara girmemeye özen. Çarşamba gününe kadar maddi konularda riskli adımlar atmamaya özen gösterin.

Cuma günü önemli işlerinizi halledebilirsiniz. Uzlaşma sağlamanız gereken konuları ele alabilirsiniz. Hafta sonu bir süredir uğraştığınız konularda gelişmeler yaşanabilir. 

YAY 

Pazartesi günü stratejik hareket etmelisiniz. Salı ve Çarşamba günleri kalabalıklara girmemeye özen göstermelisiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.  Perşembe günü kendi özel alanlarınızda dikkatli olmalısınız. Önemli işlerinizi Cuma günü halledebilirsiniz. Hafta sonu yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK 

Hafta başında hukuki konular ön planda olacak. İlişkilerinizde küçük olayları büyütmemeye özen gösterin. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.  Perşembe ve Cuma günleri kimsenin bilmediği işlerinizi halledebilirsiniz. Hafta sonu kendi alanlarınızda olmaya özen gösterin. 

KOVA 

Pazartesi günü hukuksal alanlara yönelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz.  Rutinde kalmaya özen gösterin. Bu hafta şartları zorlamamaya özen gösterin. Cuma gününe kadar teknolojik aletler almamaya özen gösterin. Hafta sonu yurtdışı bağlantılı işlerinizde gelişmeler yaşanabilir. 

BALIK 

Pazartesi günü maddi konular ön planda olacak. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 

Ruhsal olarak kendinizi yormamaya özen gösterin. Çarşamba günü şartları zorlamadan hareket etmeye özen gösterin. Hafta sonu arkadaşlarınızla vakit geçirmek için güzel enerjiler var.