KOÇ 
Bu haftabaşı  itibariyla, 1 ay boyunca  düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu hafta içinde  işleriniz için yeni çıkışlar, hırslı yapınızla işlerinizi toparlama gibi durumlar söz konusu olabilir. İnsanları fikirlerinizle, konuşmalarınızla şaşırtabilir, anlık kararlarınızı uygulamaya geçirebilirsiniz. Hayatınızda beklenmedik, sürpriz gelişmelere açık olun.

BOĞA 
Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Kafanıza takılan eskiden gelen bir konu, ya da duyacağınız bazı şeyler kolay tepki vermenize neden olabilir. Sizi daha az tanıyan insanlarla anlaşmakta zorlanacaksınız. Bazı fikirlerinizde inatçılık öne geçebilir. Özellikle bu etkiye Cuma günü dikkat edin. Bir yandan da bugünlerde bir iş karşınıza geldiğinde o işi kaçırmamak için tutulamayacak sözler vermemeye özen gösterin. 

İKİZLER 
Bu hafta arkadaş ortamlarınızda bazı heyecan verici fikirler ve konuşmalar devrede olacak. Geleceğinizi ilgilendiren önemli adımlar ve konuşmalar sizi destekliyor. Maddi konularda kafanıza takılan konular canınızı çok sıkmasın, üstesinden gelebilirsiniz. Sosyal ortamlarda para harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ 
Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işinizde göstermek isteyebilirsiniz. Toplumsal konular ilginizi çekecek. Bu hafta Cuma günü ortaklaşa işlerinizde bazı konuşmalar canınızı sıkabilir ve olayları gereğinden fazla büyütmeye yatkın olabilirsiniz.Kariyer ve iş hayatınızdaki seçenekler aile hayatınızı hızlandırabilir.
Özellikle haftasonu gireceğiniz ortamlarda fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. 

ASLAN 
Bu hafta Cuma günü yabancılarla yapılacak olan işlerinizde veya iş seyahatlerinizde bazı anlaşmazlıklar ve sorunlara açık olabilirsiniz. Özellikle konuşulan bazı konuları kafanıza fazlasıyla takabilirsiniz.  Bir yandan da haftasonu   karşınıza gelecek değişik bir eğitim veya seyahat fırsatı sizi mutlu edebilir. Yeni projelerin, yeni konuların, daha önceden tanıdığınız insanlarla kurulan bağlantıların  hayatınızı aydınlattığını göreceksiniz. Yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla yapılacak projeler, seyahat, eğitim konularında hızlı ve beklenmedik gelişmelere açık olmalısınız.

BAŞAK 
Bu haftabaşı itibarıyla kimliğinizi,ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşabilirsiniz. Gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak. Önemli bir insan bu dönemde hayatınızı etkileyebilir. Bu hafta ev ve aile hayatınızdaki düzenler önem kazanabilir, bir yandan da özel hayatınızda duygularınızı göstermek bu hafta kolay olmayacak. Cuma günü ortaklaşa parasal işlerinizde değişik bir fırsat karşınıza gelebilir. Eşinizin elde edeceği bu fırsatlar sizin işinize de yarayacak.

TERAZİ
Bu hafta Cuma günü özel hayatınızda ve aile ilişkilerinizde anlaşmak kolay olmayabilir. Özel ilişkilerinizde farklı ve değişik olan daha fazla ilginizi çekebilir veya sevdiğiniz insanın yaklaşımları Cuma ve Pazar günleri değişik ve farklı olacak. Yine değişik bir danışmanlık veya eğitimsel konu devreye girebilir, ani bir taşınma işi gündeme düşebilir. Aile hayatınızda kafanıza takılanları gözünüzde çok büyütmeyin. Bu aralar özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize odaklı durumdasınız ve bu alanda beklenmedik gelişmeler, sürpriz konu ve olaylar daha fazla hayatınızı ilgilendirebilir.

AKREP
Bu hafta Cuma günü iş hayatınızda bazı anlaşmazlıklar devrede olsa bile, bu biraz da sizin sabit düşüncelerinizden veya kafanıza bir konuyu takmanızdan kaynaklanabilir. İş alanlarınızda iyimser etkilerle davranabilirsiniz. Haftasonu  iş hayatında beklenmedik bir konuşma, bir iş teklifi, bir projenin karşınıza gelmesi ya da farklı bir şekilde kendinizi işlerinizde ortaya koymak önemli olabilir. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda beklenmedik konuşmalar, fikirler anlaşmalar ve görüşmeler günlük hayatınızın akışını hızlandırabilir.

YAY
Bu haftabaşı itibarıyla kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Cuma günü çok fazla harcamalar yapmamanız gerekiyor. Pazar günü ise beklenmedik bir şekilde sevdiğiniz insanla değişik konuşmalar içine girebilirsiniz.

OĞLAK 
Bu haftabaşı itibarıyla, aileniz herşeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz devreye girebilir. Cuma günü güzel, etkili bir iş görüşmesi karşınıza gelebilir. Pazar günü beklenmedik bir ev alım, satım, kiralama gibi işler devreye girebilir.

KOVA
Bu haftabaşı itibarıyla yakın çevre, akraba, kardeşler satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor. Bu hafta  sosyal çevrenize beraber harekete geçeceğiniz konularda hırslarınızı ortaya koyabilirsiniz. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri yakın çevrenizde fırsatlarınız yüksek olabilir.  Kafanıza güzel fikirler, ilginç çözümler gelebilir. 

BALIK 
Bu haftabaşı itibarıyla para konuları artık sizin için önemli olmaya başlıyor. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız. Pazar günü beklenmedik bir para bağlantısı, bir iş size kazanç sağlayabilir. Fikirleriniz çevrenizdeki insanların fazlasıyla hoşuna gidecek ve siz de bunun sonucunda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.