Erhan Başaran, su kesintileriyle ilgili bilgilendirme yaptı Erhan Başaran, su kesintileriyle ilgili bilgilendirme yaptı

MEHMET AYTAÇ

Yüksek tempoda oynanan maçta seyirciler her iki takımın da yapmış olduğu estetik ve centilmen hareketlerde tezahüratlarını eksik etmediler.

Maç sonrası düşüncelerini belirten Keşan DOÇEK Başkanı Hakan Eşme; “Sporun günümüzde gittikçe unutulan dostluk, arkadaşlık ve fair-play gibi değerlerini sahada yaşatmak istediklerini, yensek de yenilsek de her durumda dostluğun kazanacağı maçlar yaptıklarını belirterek, Elmalı Mahallesi voleybolcularına ve onları bir araya getiren Elmalı eski muhtarı Hasan ÇİNKO’ya; maçı adilane yöneten hakemlerimize, spora dair estetik hareketlerde tezahürat ve desteğini coşkuyla sahaya yansıtan seyircilerimize de en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz” açıklamasını yaptı.

Keşan DOÇEK Voleybol Sorumlusu Fatih Duman, takımın antrenmanlar ve maçlar ile yeni karşılaşmalara hazırlandığını, sporun bir şiddet değil bir centilmenlik olduğunu ilke olarak ele alıp maçlara çıktıklarını belirtti. Duman; “Önümüzde sıkı bir turnuva maratonu var ve hazırlıklarımız devam ediyor” dedi

Editör: BÜLENT SAYLAM