HABER MERKEZİ

Trakya Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yeliz Yeşil ve öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Edirne Halk Eğitim Merkezi’nde, "Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesi" ve "Kadın Girişimciliği" konularında konferans gerçekleştirdi.

Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yeliz Yeşil, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü Araştırma Topluluğu Başkanı Yusuf Mert Yıldırım ve Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü öğrencisi Aleyna Kara ile sosyal sorumluluk projesi kapsamında "Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesi" ve "Kadın Girişimciliği" konularında konferans verdi.

Doç. Dr. Yeliz Yeşil, Sosyal Sorumluluk Uygulama ve Araştırma Merkezinin desteği ile yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında, çalışma hayatında ve girişimcilik ekosisteminde kadının yeri ile kadına yönelik şiddetin önlenmesine ilişkin konulara değindi. Havsa Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen konferans, katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Konferans, soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.