Eskişehir'de Sahibinden Kiralık Daireler Eskişehir'de Sahibinden Kiralık Daireler

Keşanlı işadamı Tolga Mercan’ın sahibi olduğu Mercan - Volkswagen Yetkili Satıcı ve Servisi’nin yenilenen plazasının açılış töreni dün yapıldı.
Açılış törenine Keşan Belediye Başkanı Op.Dr. Mehmet Özcan ve eşi Şengül Özcan, Yenimuhacır Belediye Başkanı Tamer Kıral, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Şapçı, İpsala Ticaret Borsası Başkanı Necmi Sezer ve iş adamları katıldı.
Açılıştan önce konuşan Özcan, “Tolga Mercan’ın sahibi olduğu Keşan’ın önemli işletmesi olan Mercan Wolswagen Yetkili Satış Servisi’nin yenilenen plazasını bugün düzenlenen törenle açıyoruz, hayırlı uğurlu olsun" dedi. 
Mercan da yenilenen plazanın Keşan’a ve Keşanlılara hayırılı olmasını dileyerek “Yenilenen ve modern donanımı ve profesyonel ekibiyle, müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmayı hedefliyoruz. Açılışımıza katılan tüm konuklara teşekkür ediyorum” dedi.
Açılışın ardından Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, yarı elektrikli Tiguan otomobili Tolga Mercan ve İsmail Şapçı ile birlikte inceledi.
 

Muhabir: ERDOĞAN DEMİR