VEDİK ASRTROLOJİ

14-20 Kasım haftası Yükselen ve Ay burçlarına göre Vedik Astroloji burç yorumları

Ay / yükselen burcunuzu öğrenmek ve danışmanlık hizmetleri için aşağıda ki iletişim kanallarımızdan, bize ulaşabilirsiniz.

Instagram @vediktedevrim

Twitter @vediktedevrim

YouTube @vediktedevrim

KOÇ

Finansal konularda dikkatli olmanız gereken bir hafta olacak. Bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz bu konuda ama çözmeniz için fırsatlar çıkacak önünüze. Sezgisel iletişiminizin arttığı bir hafta olacak. İletişim mecralarında, sosyal medyada kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Yarım kalan işleriniz ya da aklınızda yapmak istediğiniz işler varsa tamamlamak iyi gelecektir.

BOĞA

Ortaklı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Partnerinize karşı kıskançlık dozunu ayarlamalısınız. Daha affedici ve merhametli olmanızda fayda var. Duygusal olarak yakınlık kurduğunuz ama adı olmayan ilişkinizi beraberliğe dönüştüreceğiniz bir hafta olabilir. Geçmişte kalan bir konu tekrar gündeme gelebilir. Anlaşmalarda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Partnerinizle ya da ailesiyle ilgili parasal konular gündeme gelebilir.

İKİZLER

Rutin işlerinizi düzene koymanız için çok iyi bir fırsat bu hafta. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. İş yerinizde kıskançlıklarla karşılaşabilirsiniz. Az yorulup, nefes alacağınız bir hafta olacak. Yeni ilişki başlangıçları ya da var olan ilişkilerin olumlu gidişatı adına gökyüzü sizi çok destekliyor. Mars retrosu devam ettiği için, sizi hayal kırıklığına sürükleyen konular gündeme geldikçe canınız sıkılabilir ancak bu hafta biraz daha olumlu yaklaşacaksınız.

YENGEÇ

Aşk açısından şanslı bir döneme giriyorsunuz. Sanatla uğraşıyorsanız, adınızı duyurmak için önünüze fırsatlar gelebilir. Ya da beraber çalıştığınız kişilerle yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Çocuklarla ilgili sıkıntılar varsa yeni çözümler çıkabilir. İletişiminizde sorgulayıcı olabilirsiniz. Gerginliklerin hafifleyeceği bir hafta olacak. Çözdüğünüzü düşündüğünüz bir konu tekrardan gündeme gelebilir. Bu hafta kırıcı konuşmamaya özen göstermelisiniz. Fazla ve gereksiz harcamalardan kaçının. Yoksa maddi konularda üzülebilirsiniz.

ASLAN

Artık kariyer ve ev hayatınızla ilgili değişimleri bir kenara bırakıp, artık düzene oturtmaya başlayacaksınız. Aile içi iletişiminizin arttığı ve sevgi duygusunun yoğunlukta olduğu bir hafta olacak. Ancak ego yapmamaya dikkat etmelisiniz. Ev içi tadilat gündeme gelebilir. Genel anlamda huzurlu bir hava hakim olacak bu hafta sizler için.

BAŞAK

Bu hafta itibariyle kaygılarınız ve düşünceleriniz geride kalacak. Kendinizi enerjik hissedebilirsiniz. Eğitiminiz için seminer ve kurslar gündeme gelebilir. Kardeşleriniz ile iletişimin arttığı bir hafta olacak. Komşularınızla olan ilişkilerde gizli kıskançlıklarla dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizden biri ile aşk söz konusu olabilir. Sosyal medya kullanıyorsanız verimli bir sürece gireceksiniz.

TERAZİ

Bu hafta maddi konularda dikkatli olmalısınız. Parasal anlamda rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. İletişiminizde keskin bir üslup takınabilirsiniz. Kendinize güveninizin artacağı bir hafta olacak. Ancak vereceğiniz kararlarda dikkatli mantıklı ve sabırlı davranmalısınız.

AKREP

Bu hafta kendiniz ile ilgilenebilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir ilişki kapınızı çalabilir. Ani karar değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Baba, baba figürleri ya da yöneticiniz patronunuzla ilgili diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. İkna gücünüzün artacağı bir hafta olacak. Kısa seyahatler söz konusu olabilir.

YAY

Bilinçaltınızdaki korkularla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu süreci iyi yönetmek gerekebilir. Sezgilerinizin artacağı bir hafta olacak. Sağlığınızla ilgilenmek için uygun bir hafta olacak. Maddi olarak beklediğiniz bir haber varsa olumlu sonuçlanabilir. Parasal konularda rahatlama yaşamanız muhtemel.

OĞLAK

Sosyal çevrenizden biri ile aşk ilişkisine girebilirsiniz. Hedefleriniz ile ilgili yeni kararlar alınabilir. Sosyal faaliyetlerinizin artacağı bir hafta olacak. Ancak iş yoğunluğunuz artacaktır. Karşınıza çıkacak yoğun tempo karşılığında sabır ve sakinlikle süreci yönetebilirsiniz.

KOVA

Bu hafta karar verirken, duygusal değil mantığınız ön olanda olacaktır. Stratejik kararlar alabilirsiniz. Kariyer konularınızın ön planda olduğu bir hafta olacak. Var olan bir dava ya da mahkeme süreci varsa, bu konular ön plana çıkabilir. İş yerinizden bir bayanla sıkıntı yaşayabilirsiniz, dikkatli olmanız gerekiyor. İletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Bu hafta yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

BALIK

Uzak mesafeli seyahatler yaşayabilirsiniz. Akademik anlamda olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir döneme giriyorsunuz. Ek olarak çocuklarınız ile ilgili konular gündeme gelebilir. Vereceğiniz kararlarda ani iniş çıkışlara dikkat etmelisiniz. Farklı kültürden biriyle aşk yaşayabilirsiniz. Maneviyat duygunuz ve sezgileriniz artacaktır.