BÜLENT SAYLAM

Yüksek enflasyon ile birlikte artan maliyetler nedeniyle oda tarife ücretlerinde artışa gitmek zorunda kaldıklarını söyleyen Gezer, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği ile yaptıkları görüşmeler sonrasında makul derecede zam kararı aldıklarını bildirdi. Gezer, güncellenen tarifelerin üyelerine dağıtıldığını kaydetti.

MAKUL DERECEDE BİR ARTIŞ KARARI ALDIK

Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Mutlu Gezer, yönetim kurulu üyelerinin katıldığı açıklamada şunları söyledi: “Öncelikle Yönetim olarak Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası olarak odamız bünyesinde bulunan üyelerimizle irtibat halinde olduğumuzu belirtmek istiyorum. 2023 yılına girmemizle yüksek enflasyon ile birlikte artan iş yeri kiraları asgari ücret zammı SGKve Bağkur primleri doğalgaz elektrik giderleri kullanılan malzemeler 

Ulaşım ve ve zaruri giderlerimizin artması sonucu… Esnaf odamıza mensup olan kıymetli üyelerimizle geçtiğimiz günlerde bir araya gelip toplantılar yaptık ve ardından Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği ile görüşmelerimiz sonucunda bir karar alıp makul derecede olmak şartıyla zam kararı almış bulunmaktayız. Alınan bu kararın üyelerimiz ve Değerli Keşan halkına hayırlı olmasını diliyoruz. Siz değerli ve kıymetli halkımızın her daim bu yanında olmaya devam ettik ve edeceğiz”