ERDOĞAN DEMİR

Çakır’ın açıklaması şöyle Yüreğimiz depremle yanıyor, bir yandan afet, bir yandan soğuk, bunları yaşarken tek yürek olduk.  Doğada da insanlarda da izler derin kalacak. Neler yaşıyoruz, neler görüyoruz, Covid salgın hastalığının izleri daha bitmeden, şimdide bunları yaşıyoruz. Biz büyük bir ulusuz, karanlığı aydınlığa çevireceğiz.

Şimdide 10 ilde canlar enkaz altında kaldı. Tarihimizin en büyük acısını yaşıyoruz. Enkaz altında umudumuzun sesini arıyoruz. Kurtulan her can bir hayat bir yaşam, hayata uzanan el.  Acılar paylaştıkça azalır, sevgiler paylaştıkça çoğalır.

Deprem artık ayaklarımızın altında. Umudumuzu yitirmiyoruz, bazı şeyler tamda bitti dediğimiz yerden başlar. Umut her gün yüreğimizde vardır. Zamana inat umudumuz sapa sağlam.

UMUT VARSA GELECEK VARDIR

Artık umut ve mucizeyi bir arada yaşayacağız.  Bakkallar ve Manavlar Odası olarak, bizlerde depremzedelerimizin acil ihtiyaçları için yardımına koştuk. Belediyemizin depremzedelerimizin yardımına koşmasını takdirle karşılıyoruz.

Deprem şehitlerimizin mekânları cennet olsun, yaralarımıza rabbim acil şifalar versin.  Bu zor zamanlarda birlikte olma vakti. 10 ilimiz için, bugün güneş yeniden doğsun. 

 Güneş Her sabah Türkiye 'm için yeniden doğsun...