Pekcanlı’dan Milletvekili Aksal’a sert tepki: “Attığınız bu çamur bizlere bulaşmaz”

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal’ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşıma sert tepki gösterdi. 

Pekcanlı’dan Milletvekili Aksal’a sert tepki: “Attığınız bu çamur bizlere bulaşmaz”

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal’ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşıma sert tepki gösterdi. 

Medya Keşan
Medya Keşan
16 Temmuz 2020 Perşembe 09:42
Pekcanlı’dan Milletvekili Aksal’a sert tepki:  “Attığınız bu çamur bizlere bulaşmaz”

SONGÜL KONAR

Pekcanlı, yine sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, “Sizin bu yaptığınız Recep Gürkan'dan önce ona oylarıyla bir kez daha destek verip belediye başkanı seçen Edirne halkına hakarettir” dedi. 

“SİZLERİN GEÇMİŞİYLE CHP SEÇİLMİŞLERİNİN GEÇMİŞİNİ İRDELERSEK BUNUN ALTINDA EZİLİRSİNİZ”

Pekcanlı, yaptığı paylaşımda şunlara yer verdi: “AKP Edirne Milletvekili Sayın Fatma Aksal yaptığı bir sosyal paylaşımında aklınca Edirne belediye başkanımız Sayın Recep Gürkan'ın 15 Temmuz gecesi çekilen ve aslı astarı olmayan havuz medyasınca kırpılarak geçtiğimiz yıl yerel seçimlere birkaç gün kala kullandığı görüntülere dayanarak ithamlarda bulunmaya çalışmış. Sayın Vekil ! ! ! Sizin bu saldırılarınız partiniz tarafından geçen yıl yapıldıktan sonra da Edirne halkı büyük bir teveccüh göstererek Recep Gürkan'ı tekrar belediye başkanı seçti. Siz ise tekrar bu ucuz siyaset üzerinden pirim yapmaya çalışarak kendinizi aklınızca gündemde tutmaya çalışıyorsunuz. Sizin bu yaptığınız Recep Gürkan'dan önce ona oylarıyla bir kez daha destek verip belediye başkanı seçen Edirne halkına hakarettir. Sizin partiniz altı tane büyük şehir belediye başkanını neden istifa ettirip tekrar görev vermediğinizi açıklayamadığı bir ortamda asılsız olan bu iddialara rağmen halkından tekrar yetki alan bir başkana saldırmanız mantık ötesi bir şeydir. Şunu hatırlatmak isterim ki 2012 yılında Edirne'de düzenlenen Türkçe olimpiyatlarına partinizin milletvekilleri ve yöneticileri organizasyonun başrollerindeyken, Edirne protokolünde o dönemde bu organizasyona katılmayan sadece o zaman ki dönemin milletvekilleri CHP'li Recep Gürkan ve Kemal Değirmendereli'dir. Sizlerin geçmişiyle CHP seçilmişlerinin geçmişini irdelersek bunun altında ezilirsiniz. Unutmayın ki bizler havaalanı yolunda kot pantolon üzerine kefen giyenlerin değil Çanakkale'de toprak altında kefensiz yatanların torunlarıyız. O yüzden şunu iyi bilin Yüce Atatürk'ün kurduğu ve ilk Genel başkanı olduğu Cumhuriyet Halk Partisinin belediye başkanına attığınız bu çamur bizlere bulaşmaz.”

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol