Hayat Boyu Öğrenme toplantısı yapıldı

MURAT ARAS BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

Hayat Boyu Öğrenme toplantısı yapıldı

MURAT ARAS BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

12 Eylül 2014 Cuma 00:09
Hayat Boyu Öğrenme toplantısı yapıldı
 Yeni eğitim-öğretim yılının başlamasından önce her yıl yapılan İlçe Hayat Boyu Öğrenme toplantısı dün gerçekleştirildi.

MURAT ARAS BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda saat 14.00’de başlayan toplantı Kaymakam Bekir Dınkırcı’nın yıllık izinde olması nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Aras başkanlığında yapıldı. Toplantıya, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yıldız, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Harun Büker, Keşan Halk Eğitim Merkezi Müdür Vekili Şerif Engin, , kamu ve özel kuruluş temsilcilerinin yanı sıra eğitim sendikalarının da temsilcileri katıldı.

KEŞAN’IN İHTİYACI OLAN MESLEKİ KURSLAR ÖN PLANA ÇIKTI

Toplantı, Murat Aras’ın açış konuşması ve Keşan Halk Eğitim Merkezi Müdür Vekili Şerif Engin’in sunumu ile başladı. Engin, sunumunda Keşan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü olarak geçen yıl yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve bu yıl açılabilecek kurslar hakkında önerilerde bulundu. Engin sunumunda ayrıca, Keşan’da bulunan kurum ve kuruluşlarla işbirliği halinde açılabilecek kurslar hakkında bilgi vererek Keşan’ın ihtiyacı olan mesleki kursların açılması için kurum ve kuruluşlardan listeler talep etti.

Bir saati aşkın bir süre devam eden toplantıda özellikle mesleki eğitim kurslarının açılması gerekliliği ve bu kursların doğal gaz işçiliği, perakende pazarlamacılık gibi meslekler olabileceği üzerinde duruldu.

Son Güncelleme: 16.09.2014 09:36
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol