CHP'li Muharrem Çirozlar'dan adaylık sinyali

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan İlçe Örgütü Üyesi Muharrem Çirozlar, CHP Keşan İlçe Başkanlığı'na aday olmak için hazırlandığını belirterek, delege seçimleri ile ilgili değerlendirmede bulundu.

CHP'li Muharrem Çirozlar'dan adaylık sinyali

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan İlçe Örgütü Üyesi Muharrem Çirozlar, CHP Keşan İlçe Başkanlığı'na aday olmak için hazırlandığını belirterek, delege seçimleri ile ilgili değerlendirmede bulundu.

18 Ağustos 2017 Cuma 09:29
CHP'li Muharrem Çirozlar'dan adaylık sinyali

HABER MERKEZİ

CHP Keşan İlçe Başkanlığı'na aday olmak istediğini ve bu yönde hazırlık yaptığını ancak buna, delege seçimlerinden sonra net olarak karar vereceğini ifade eden Çirozlar, delege seçimleri ile ilgili de görüş bildirdi. Muharrem Çirozlar, CHP'nin yaklaşan kongre süresinde ilçe başkanlığına aday olacaklara başarılar dileyerek, "Öncelikle ilk süreç, delegelerin seçimleriyle ilgili süreç olacak. Delege seçimlerinde bağımsızlığın olmasını talep ediyorum. Bu da çarşaf listeden geçiyor. Daha önce Milletvekilimiz Okan Gaytancıoğlu, çarşaf liste olması yönünde beyanat vermişti. Bizlerin daha önceki istemi de, tabana inilmesi ve kişilere dokunulması için çarşaf liste olması yönündeydi. Çalışmalarım da bu yönde gidiyor. Şimdiye kadar kimseye 'Gel seni delege yapalım' diye bir söylemim olmadı. Çünkü birine bunu söylemek, o kişinin size biat etmesi anlamına geliyor. Benim isteğim, Cumhuriyet Halk Partili tüm arkadaşlarım, şayet partiye hizmet etmek istiyorlarsa, gönülden çalışmak istiyorlarsa, elimden gelen desteği ve yardımı yapacağım. Seçilecek delegeler de, başkanlık seçiminde kimi istiyorlarsa oylarını o kişiye kullansınlar. Ancak bağımsız olsunlar ve kimsenin adamı olmasınlar." dedi.

KİMSENİN DELEGE YAPMAK İÇİN SİZİ ÇAĞIRMASINI BEKLEMEYİN

Delege olmak isteyenlerin, kimseden davet beklememesi gerektiğini belirten Çirozlar, şunları söyledi: "Kimsenin delege yapmak için sizi çağırmasını beklemeyin. Şayet sizler bir şeyler yapmak ve mücadele etmek istiyorsanız. Gelin hep birlikte mücadele edelim. Delege, mahallelerde, bölgelerinde çalışsın ve insanların dertlerini dinlesin. Mahallesindeki yapılabilecek işleri, başta partimiz olmak üzere ilgili kurumlara iletmeliler. Delege seçiminden sonra başkanlık ve yönetim seçimi sürecine girildiğinde, ilçe başkanlığı adayı olmayı düşünüyorum ama ilk önce delegelerin seçilmesi önemli. Benim Cumhuriyet Halk Partisi üyelerine çağrım, bağımsız ve hür bir şekilde, çalışma azminiz ile hep birlikte partimizi, seçimlerde iyi bir yere taşıyalım. Ülkeyi yönetmeye adayız."

Google Play Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Apple Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için BURAYA TIKLAYINIZ

Twitter için BURAYA TIKLAYINIZ

Instagram için BURAYA TIKLAYINIZ

Google plus için BURAYA TIKLAYINIZ

Youtube Kanalımız için BURAYA TIKLAYINIZ

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol