ESTAB Başkanlığı’na yeniden Özcan seçildi

2015 Yılı Kesin Hesap 611.344 TL

ESTAB Başkanlığı’na yeniden Özcan seçildi

2015 Yılı Kesin Hesap 611.344 TL

26 Mayıs 2016 Perşembe 08:54
ESTAB Başkanlığı’na yeniden Özcan seçildi
 ESTAB (Edirne Saros Turizm Merkezi Turizm Altyapı Hizmet Birliği)’ın Meclis dün gerçekleştirildi.

Saat 15.00’te başlayan, Keşan Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan ve Keşan Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Mehmet Özcan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda ilk olarak birlik başkanının seçimi yapıldı.

Birlik Başkanı Özcan toplantıda yeniden başkanlık için aday oldu ve oy birliği ile ESTAB Başkanı seçildi.

Toplantıda daha sonra Birlik Meclisi 1. ve 2. Başkan Vekillerinin seçimi gerçekleştirildi.

Yapılan seçim sonrası Birlik Meclisi 1. Başkanlığı’na Neval Karaatlı, 2. Başkan Vekilliği’ne de Cüneyt Yüksekdağ oy birliği ile seçildi.

Şeref UvacıklıOnur Küçükyılmaz’ın oy birliği ile birlik katibi olarak seçildiği toplantıda birlik encümenine de Abdullah Bostancı, Mehmet Ali Yetim, Hasan Güler, Yusuf Gider oy birliği ile seçildi.

Plan ve Bütçe Komisyonu’na oy birliği ile Şenol Kılıç, Nurgül Yıldırım ve Mustafa İşçimen’in getirildiği toplantıda Birliğin 2015 Yılı Kesin Hesap gelir ve gider olarak denk şekilde 611.344 TL olarak açıklandı.

Birliğin 2015 Yılı Faaliyet ve Denetim raporlarının görüşülmesi ve oy birliği ile kabulünden sonra, söz alan Başkan Özcan, yapay resif projesinin korunması, tanıtılması ve geliştirilmesi konusunda bu yıl çalışmalar yürüteceklerini dile getirdi.

Birlik Müdürü Feyzi Engin de Trakya Kalkınma Ajansı’na yaklaşık 350 bin TL bedelli Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Derneği tarafından zodyak bot ve ekipmanları ile diğer ilgili malzemelerin alımını ve tanıtımların yapılması içeren bir proje hazırladıklarını bildirdi. Toplantı birlik çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunulması ile sürdü.

Son Güncelleme: 26.05.2016 08:55
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol