TANINIRLIĞIMIZI ARTTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ

TRAKYAKENT Belediyeler Birliği Aralık 2013 Encümen toplantısı yapıldı

TANINIRLIĞIMIZI ARTTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ

TRAKYAKENT Belediyeler Birliği Aralık 2013 Encümen toplantısı yapıldı

20 Aralık 2013 Cuma 09:23
TANINIRLIĞIMIZI ARTTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ
 Doğu - Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKYAKENT 2013 Yılı Aralık ayı Encümen Toplantısı TRAKYAKENT ve Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç başkanlığında  gerçekleştirildi.

Toplantıya Birlik Başkanı Adem Dalgıç ile birlikte Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz, Çamlıca Belediye Başkanı Halil Büyükyatıkçı ve Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz, Birlik Müdürü Sinan Çetiz ve Birlik personeli ile Yayın Kurulu üyeleri Editör Zekai Akay, Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Bostancı ve Uzman Eğitmen Zeki Buzgan katıldılar.

TANINIRLIĞIMIZI ARTTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ

Toplantının açılış konuşmasını yapan Birlik Başkanı Adem Dalgıç,  “Toplantıya katılan tüm Encümen Üyesi arkadaşlarıma bir kez daha hoş geldiniz diyorum. Bilindiği gibi TRAKYAKENT Belediyeler Birliği geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2013 yılında da çok yoğun bir çalışma programı oluşturdu ve bunu başarıyla uyguladı.

Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla tanınırlığımızı ve farklılığımızı üst düzeyde arttırmaya devam ediyoruz. TRAKYAKENT Belediyeler Birliği olarak ulusal ve uluslararası anlamda önemli bir konumda yer alıyoruz. TRAKYAKENT’i bu mevkilere getiren çalışmalar içinde bulunmaktan, Birliğimize Başkanlık yapmaktan son derece mutlu ve gururluyum.

Bugün itibarıyla Trakya’da bulunan birçok Belediye yetkilisinin katıldığı geniş çaplı seminer düzenliyoruz. Birçok Belediye Başkanımız ile Başkan yardımcılarımız, Meclis üyelerimiz ve personellerimiz ile hep birlikte Belediyeler Mevzuatında yer alan en son güncel durumlar hakkında detaylı bilgiler edineceğiz.

Encümen toplantımızı açmadan önce TRAKYAKENT Belediyeler Birliği adına bu değerli çalışmaları düzenleyen sizlere teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

GÜNDEM MADDELERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Toplantıda gündem maddeleri; Avrupa Sınır Bölgeleri Birliği AEBR’den gelen uluslararası toplantı davetine ilişkin detaylar, 2014 yılı ocak ayında düzenlenmesi planlanan Türk – Bulgar İşadamları Toplantısı’nın katılımcı profilleri ve çalıştay programı görev dağılımları, “Trakya Burada Bir Portal Altında” projesinin iletişim stratejisi ve yapılacak uygulamalar, yayın kurulunun 2014 yılı çalışma konuları, Ocak ve Şubat 2014 birlik eğitim programları  ile diğer gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Toplantıda ayrıca son bir ay içerisinde Marmara Ereğlisi, Tekirdağ ve İpsala da gerçekleştirilen, “İhale Mevzuatı – İş Güvenliği – Vatandaş Odaklı Hizmet ve İletişim Becerileri” eğitimi, “6360 Sayılı Büyükşehir Kanunu” eğitimi ve “İş Güvenliği Eğitimi” konuları Birlik Yönetim Kurulu tarafından değerlendirildi.

BİRLİĞİMİZ, İHTİYAÇ DUYULAN HER ALANDA BELEDİYELERİMİZİN YANINDA OLACAK

TRAKYAKENT Birlik Başkanı Adem Dalgıç yaptığı açıklamada, “Birliğimizin üye belediyelerine hizmetleri kapsamında bir çok günübirlik yerinde eğitim programları düzenledik. Bu bağlamda en son olarak Marmara Ereğlisi ilçemizde, Tekirdağ’da ve İpsala’da personellerimize yönelik çok yararlı eğitim programları hizmeti sunduk. 2014 yılında eğitim programlarımıza daha fazla ağırlık vermeyi düşünüyoruz. TRAKYAKENT Belediyeler Birliği bu alanlarda üye belediyelerimiz ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda, belediyelerimizin yanında olmaya devam edecektir.” dedi.

Son Güncelleme: 20.12.2013 09:25
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol