ERDOĞAN DEMİR

30 Ağustos 2023 Çarşamba günü Ankara’da TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Dış İlişkiler Komisyon ve Kurulları Toplantısı yapıldı. Gerçekleştirilen toplantıya Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı ve Keşan TSO Genel Sekreteri Erdem Başak katıldı. TOBB Dış İlişkiler Genel Kurul Komisyon toplantısı kapsamında bir araya gelen odalar ve borsalardaki komisyon üyeleri ile başkan, başkan yardımcısı, sözcü ve raportörüye seçimleri yapıldı. Seçimler sonucunda Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Başkan Yardımcısı olarak seçildi.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI İSMAİL ŞAPÇI: “KEŞAN TSO OLARAK BÖLGEMİZİ ULUS VE ULUSLARARASI ALANLARDA HER DAİM TEMSİL EDECEĞİZ“

Ankara’da düzenlenen TOBB Dış İlişkiler Genel Kurul Komisyon Toplantısı’na katılan Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı şunları dile getirdi: “TOBB Başkanımız M. RifatHisarcıklıoğlu önderliğinde gerçekleştirilen TOBB Dış İlişkiler Genel Kurul Komisyon toplantısı Keşan TSO olarak katılım sağladık. Toplantı kapsamında üye olan tüm odalar ve borsalar ile birlikte bir seçim yapıldı. Seçimler sonucunda TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Başkan Yardımcısı seçildim. Bugüne kadar oda olarak ticaret, sanayi, tarım ve turizm alanlarında birçok çalışma ve faaliyet gerçekleştirdik. Keşan Gıda İhtisas OSB’miz, İpsala Karma OSB’miz, UMAT İbrahim Girgin TIRParkı’mız ve TOBB Proje Okulumuz Keşan MTAL ile bölgemize birçok alanda çalışmalar sürdürerek, katkı sağlamaya devam ediyoruz. Keşan, İpsala ve Enez bölgelerimizde yer alan üyelerimizin ve vatandaşlarımızın gelişmesine ve ilerlemesine destek oluyoruz. Bunların yanı sıra Keşan TSO olarak hayata geçirdiğimiz Avrupa Birliği projelerimiz ile birlikte sadece ulusal değil uluslararası da faaliyet gösteriyoruz. Odamızda kurduğumuz genç ve dinamik ekibimiz ile birlikte her daim gelişmek ve geliştirmek için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Keşan TSO olarak bölgemizi ulus ve uluslararası alanlarda her daim temsil edeceğiz. Toplantı kapsamında gerçekleşen seçimler sonucunda TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Başkan Yardımcısı olarak seçen tüm oda ve borsa üyelerine teşekkür eder, şükranlarımı sunarım”