HÜSEYİN ÜNSAL YÜCEL

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), önceki gün düzenlediği Kasım ayı meclis toplantısında TOBB Akademik Danışmanı ve Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu’nu ağırladı. Keşan TSO Meclis Başkan Yardımcısı Faik Helvacıoğlu başkanlığında toplanan Keşan TSO Meclisi ile bir araya gelen Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu ulusal ve uluslararası piyasalar, mikro ve makro ekonomik alanlarında 2022 yılı değerlendirmesi ve 2023 yılı beklentileri üzerine bilgiler verdi.

ÜYELERİMİZİN GELİŞİMİNİ ÖNEMSİYOR VE BUNA GÖRE AKSİYONLAR ALIYORUZ

Keşan TSO’dan yapılan açıklamaya göre: “Kasım ayını oldukça verimli ve yoğun bir şekilde geçirdik, her ay düzenli olarak yapmış olduğumuz Meclis toplantımızı da gerçekleştirmiş olduk. Keşan TSO olarak üyelerimizin gelişimini önemsiyor ve buna göre aksiyonlar alıyoruz. Ekonomi, Ticaret, Teknoloji alanlarında seminerler düzenleyerek üyelerimize geçmişte olduğu gibi bugünde katkı sağlamaya devam edeceğiz. Meclis toplantımız kapsamında TOBB Akademik Danışmanımız ve Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu’nu odamızda ağırlayarak Uzunoğlu’ndan ulusal ve uluslararası piyasalar, mikro ve makra ekonomi alanlarında 2022 yılı değerlendirmesi ve 2023 yılı içerisindeki beklentiler üzerine bilgiler aldık. Odamıza konuk olan TOBB Akademik Danışmanımız ve Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu’na teşekkür ederiz ”dedi.

BÖLGEMİZE KATKI SAĞLAYACAK ÇALIŞMALARA HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ

Keşan TSO Meclis Başkan Yardımcısı Faik Helvacıoğlu toplantı sonrası, şunları söyledi: “Keşan TSO olarak bölgemize katkı sağlayacak çalışmalara hız kesmeden devam edeceğiz. Meclisimiz ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda bizlere eşlik eden Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu hocamıza ekonomi hakkında yapmış olduğu 2022-2023 yılı değerlendirmeleri için çok teşekkür eder, saygılar sunarız” dedi.