KEDAK Genel Kurul toplantısı yapıldı

Keşan Doğal Afet Arama Kurtarma Derneği’nin (KEDAK) Olağan Genel Kurul Toplantısı, geçen Cumartesi günü gerçekleştirildi.

KEDAK Genel Kurul toplantısı yapıldı

Keşan Doğal Afet Arama Kurtarma Derneği’nin (KEDAK) Olağan Genel Kurul Toplantısı, geçen Cumartesi günü gerçekleştirildi.

Medya Keşan
Medya Keşan
26 Ekim 2021 Salı 09:04
KEDAK Genel Kurul toplantısı yapıldı

HÜSEYİN ÜNSAL YÜCEL

Saat 16.00’da, Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri’nde bulunan Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

Divan Başkanlığı’na Cengizhan Aktan, katip üyeliklere Murat Yalçınkaya ve Fatih Yavuzarslan seçildi. Saygı duruşunda bulunulmasının ardından gündem maddelerine geçildi.

Yönetim Kurulu Faaliyet raporu hakkında bilgi veren KEDAK Başkanı Gökhan Yumuşak, görev süreleri boyunca ekipman temini çalışmaları yaptıklarını belirterek, “Keşan Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu ile yapılan görüşmelerde birçok ekipman edindik. Daha sonrasında yardımsever vatandaşlarımız tarafından derneğimize ekipmanlar temin edildi. Ekip olarak 2 defa enkaz arama kurtarma tatbikatı, 1 defa arazi arama kurtarma tatbikatı , 1 defa ipler ve düğümler ve 1 defa Keşan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde 1. Kademe yangın eğitimleri alındı. Amacımız ilçemizde 40-50 kişilik eğitimli kişilerle afet acil müdahale ekipleri oluşturmak. Bizler gönüllüyüz. Hayat kurtarmaya gönüllü olan vatandaşlarımızı eğitimlerimize bekliyoruz” dedi.

Yönetim, denetim, gelir-gider ve tahmini bütçenin görüşülmesinin ardından raporlar oylamaya sunuldu. Raporların oy birliği ile kabul edilmesinden sonra Yönetim ve Denetim Kurulu seçimine geçildi. Tek liste ile seçimde Yönetim ve Denetim Kurulları şu kişilerden oluştu:

Yönetim Kurulu: Gökhan Yumuşak, Bilge Çağrı Günay, Muzaffer Kadem, Gökmen Oğuz, Emine Ceren Yılmaz.

Denetim Kurulu: Gülden Yumuşak, Birsen Çayır, Ceyhun Yüzer.

Seçimin ardından söz alan Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, KEDAK’a desteklerinin devam edeceğini belirterek başarılar diledi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol