Kılınç, Pekcan’ın açıklamasını eleştirdi:

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, geçtiğimiz gün, Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan’ın yaptığı açıklamayı eleştirdi.

Kılınç, Pekcan’ın açıklamasını eleştirdi:

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, geçtiğimiz gün, Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan’ın yaptığı açıklamayı eleştirdi.

Medya Keşan
Medya Keşan
13 Mart 2021 Cumartesi 10:31
Kılınç, Pekcan’ın açıklamasını eleştirdi:

“Keşan’ın geliştiğini görmeyen bir muhalefet var”

SONGÜL KONAR

Kılınç, açıklamasında; “Siz önce kendinizi eleştirin” ifadelerini vurguladı.

“2020 YILINDA 17 DEV HASTANEYE BÜYÜK KATKI SAĞLADIK”

Türkiye’nin yaptığı yatırımlar ve hızla tamamladığı son teknolojiye sahip Hastaneleri ile salgına karşı başarılı bir mücadele verdiklerini ifade eden Kılınç, şunları söyledi: “Yaklaşık 1 yıldır Koronavirüs (COVİD-19) salgınıyla bütün dünya ile birlikte bizlerde mücadele ediyoruz. Covid-19 salgını tüm dünyayı etkiledi. 2020’de birçok ülke vatandaşlarına sağlık hizmeti veremeyecek noktaya gelirken; Türkiye yaptığı yatırımlar ve hızla tamamladığı son teknolojiye sahip Hastaneler ile salgına karşı başarılı bir mücadele veriyor. Buradan tüm sağlık çalışanlarımıza ve devletimizin her kademesine şükranlarımızı sunuyoruz. Sadece 2020 yılında 17 dev hastaneye büyük katkı sağladık. Geçmiş yıllarda tüp kuyrukları, yağ kuyrukları, sağlık karneleri defterleri ile hastane önlerinde kuyruklar oluşuyordu. Onları unutmadık, unutmayınız. Nereden, nereye diyoruz!”

“KEŞAN’A HİZMET GELİYOR, SİZLER HİÇ RAHATSIZ OLMAYIN”

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un, geçtiğimiz akşam Keşan’a yaptığı ziyaretin amacının Keşan’a yapılmış projeleri görmek, yapacak birçok proje hakkında bilgi almak ve yatırımlara destek vermek olduğunu vurgulayan Kılınç, sözlerini şöyle sonlandırdı: “Lakin Türkiye’nin ve Keşan’ın geliştiğini görmeyen bir muhalefet var. Keşan’ımıza gelen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ve 10 kişilik ekibiyle yapılan istişarelerde; 30 Yılda Keşan’ın hızla büyüdüğü, yanlış projeler ve yanlış yapılaşmalar olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Ziyaretlerinin amacı Keşan’ımıza yapmış olduğumuz projelerimizi görmek ve yapacak daha birçok projelerimiz hakkında bilgi almak ve yatırımlarımıza destek vermek için buradaydı. Yanlışı, eskiyi yeni yapmak zordur. Bizler AK Parti teşkilatı ve Belediyesi olarak bunların üstesinden geleceğiz. Hiç şüpheniz olmasın. Sayın Bakanımızın programına katılmak için yaklaşık 30 kişilik heyet oluşturduk. Herkes testli ve negatifti. Toplantıya da bu heyetler girdi. Kimseyi riske atmadık. Keşan’a hizmet geliyor, sizler hiç rahatsız olmayın; Devletimiz ve bizler halkımızın sağlığını, aşını, işini sizlerden daha fazla düşünüyoruz. Yardım ve desteklerimizi yapmaya devam ediyoruz. Halkımızın, esnafımızın her zaman yanındayız. Maske, Mesafeyi eleştiriyorsunuz. Geçen haftalarda Milletvekiliniz Sayın Okan Beyle köy ziyaretlerinizde, Beyendik otobüs tanıtımınızda, Kadın Kollarınızın Salı pazarında, en son Sazlıdere’de, Tekirdağ, Malkara, Keşan, Gelibolu ve Çanakkale’den davet ettiğiniz misafirlerle çok güzel maske, mesafeyi çok güzel çiğnemişsiniz. Bütün bölgeden gelen insanları tehlikeye atıp COVİD-19 Salgını hastalığını yaydınız. Siz önce kendinizi eleştirin. Kamuoyunu, insanların böyle boş şeylerle meşgul etmeyin. İnsanlara yardım edin, hizmet anlamında gerçek görevlerinizi yapın.”

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol