Pekcan’dan Anneler Günü mesajı

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan Anneler Günü ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Pekcan’dan Anneler Günü mesajı

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan Anneler Günü ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Medya Keşan
Medya Keşan
10 Mayıs 2020 Pazar 10:59
Pekcan’dan Anneler Günü  mesajı

Pekcan‘ın açıklaması şöyle;

“Çocuklarına dürüst yaşamayı, onurlu, iyi ve ahlaklı bir insan olmayı öğreten annelere layık olmanın yolu onları senede bir gün anmak değil, hak ettikleri sevgi ve saygıyı her daim göstermek, öğrettikleri değerleri yaşatmaktır. Anneleri kutsal bilen halkımız yaşadığımız bu topraklara da anavatan adını vermiştir. Bizim için vatan bizi doğuran, büyüten ve bugünlere getiren bir anadır. Bir çocuğun nasıl annesine, babasına ve tüm ailesine karşı sorumluluğu varsa, bu topraklarda doğan bütün çocukların da en geniş ailemiz olan halkımıza ve vatanımıza karşı sorumlulukları vardır.

Bu sorumlulukların en büyüğü bu topraklarda barış içerisinde yaşamak, adaleti hakim kılmak, bütün kardeşlerimizin iyiliği ve huzuru için çalışmaktır. Kimliği, inanışı veya görüşü ne olursa olsun bu ülkede yaşayan herkesi kardeşi bilen bizler bu görevimizi yerine getireceğiz. Kutuplaşmadan, ötekileştirmeden ve düşmanlıktan beslenenleri bir kenara itecek, yeniden gönül köprülerini kuracak ve hep birlikte Türkiye’nin önünde biriken bütün sorunları çözeceğiz.

Bütün annelerin Anneler Günü’nü kutluyor ve başta ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde hanım ve aramızdan ayrılan tüm anneleri de saygıyla anıyoruz“dedi

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol