“Sevgili Karım” sahnelendi

HABER MERKEZİ

“Sevgili Karım” sahnelendi

HABER MERKEZİ

31 Mart 2017 Cuma 00:04
“Sevgili Karım” sahnelendi

Keşan Belediyesi, Kültür Etkinlikleri kapsamında Kayra Şenocak’ın yazıp Emre Özkan’ın yönettiği “Sevgili Karım” adlı tiyatro oyununu Keşanlı tiyatroseverlerle buluşturdu.

İstanbul Komedi Tiyatrosu’nun usta oyuncuları, Metin Yıldız, Merve Sevi, Dost Elver, Kayra Şenocak, İrfan Kangı, Kimya Gökçe Aytaç ve Berrak Güvem tarafından sahnelenen oyunu Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, Keşan Belediye Meclisi Üyesi Nurgül Yıldırım izledi ve Keşan’lılar oyuna yoğun ilgi gösterdi.

Bir kadın, bir erkek, bir avukat ve bir milyon dolar! Hepsi bir araya gelince ilginç olayların yaşandığı iki perdelik komedi oyunu Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryerinde bulunan Konferans ve Tiyatro Salonunda izleyiciyle buluştu. Oyun, izleyenleri kahkahaya boğdu.

Oyunun ardından sahneye çıkarak oyuncuları performansları nedeniyle tebrik eden ve çiçek takdim eden Aktan, şöyle konuştu: “İstanbul Komedi Tiyatrosu’na güzel oyunları ve başarılı performansları nedeniyle teşekkür ediyoruz. Kısa zaman önce Dünya Tiyatrolar Günü’nü kutladık. Başta sahnedeki sanatçılar olmak üzere; arkadaki ekipte yer alanların ve salonları doldurarak destekleyen sizlerin günlerini kutluyorum. Sevgili Başkanımız Opr. Dr. Mehmet Özcan’ın,  tiyatroya, sanata, bilime verdiği önemi herkes çok iyi biliyor. Bu sene Dünya Tiyatrolar Günü’nü sadece bir gün değil bir hafta olarak kutlamak istedik. Umarım sizlere güzel günler geçirtebiliyoruzdur. 31 Mart Cuma akşamı sergilenecek “Gölgesinde Çınarın” adlı oyun ile Mart ayındaki tiyatrolarımız sona erecek. Belediyemizin, sanata, güzel sanatlara, çağdaşlığa ve bilime verdiği değerin tüm ülkemiz için de geçerli olmasını diliyoruz. Tiyatromuzu izlediğiniz için hepinize çok teşekkürler.”

Son Güncelleme: 30.03.2017 23:42
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol