Günay Organizasyon yeni binası açıldı

İşletmeciliğini Yücel Günay’ın yaptığı Günay Organizasyon’un yeni binası ve eşi Emine Günay’a ait b-fit Keşan Merkezi, cumartesi günü törenle hizmete girdi.

Günay Organizasyon yeni binası açıldı

İşletmeciliğini Yücel Günay’ın yaptığı Günay Organizasyon’un yeni binası ve eşi Emine Günay’a ait b-fit Keşan Merkezi, cumartesi günü törenle hizmete girdi.

10 Aralık 2012 Pazartesi 15:34
Günay Organizasyon yeni binası açıldı
 İşletmeciliğini Yücel Günay’ın yaptığı Günay Organizasyon’un yeni binası ve eşi Emine Günay’a ait b-fit Keşan Merkezi, cumartesi günü törenle hizmete girdi.

Yukarı Zaferiye Mahallesi Anafartalar Caddesi Emre Apartmanı No: 15 adresinde gerçekleştirilen törene; Keşan KaymakamıBekir Dınkırcı, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Beyendik Belediye Başkanı Nuran Uslu, CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Kanışkan ile çok sayıda vatandaş katıldı.

ÖZCAN: İNSANLARIMIZ YENİLİĞE VE GİRİŞİMCİLİĞE AÇIK”

Törende ilk olarak konuşan Belediye Başkanı Özcan“İlçemizde yeni işyerleri açılmakta, bu da insanlarımızın yeniliğe ve girişimciliğe ne kadar açık olduğunu göstermekte. Öncelikle işyeri sahibini, eşini ve ailesini tebrik ediyorum. Allah iyi günlerde çalışmayı kısmet etsin. Bol kazançlar versin. Kentimize ve bölgemize hayırlı olsun.” dedi.

DINKIRCI: YURTDIŞINA AÇILMAK GEREKİYOR  

Daha sonra söz alan Dınkırcı, Keşan Kaymakamı olmanın gururu ve onurunu taşıdığını belirterek başladığı konuşmasında, Keşan’ın, görev yaptığı diğer yerler arasında ulaşım üstünlüğü olan bir bölgede olduğunu söyledi. Bekir Dınkırcı, şöyle dedi:“Bu avantajı kazanca dönüştürmek için önce işyerleri biraraya gelecek. Kendini yenileyip geliştirecek. Bu da yetmiyor. İşletmelerin yurt dışına açılması gerekiyor. Bakın Bulgaristan’da, tarım, hayvancılık ve yenilenebilir enerji kaynaklarında İtalyanlar büyük yatırımlar yapmış. Neden bizim Keşan’daki müteşebbislerimiz; şirket, kooperatif, üretici birlikleri bazında, önce ilçe bazında kendini geliştirip, akabinde yurtdışından dünyaya ihracat yapması? Yaklaşık 3 aydır bu bölgeyi giderek daha iyi tanıyorum. Burada bu potansiyel var. Sadece biraraya gelerek, işletmelerimizi yenileyeceğiz. Büyümek yetmiyor, hızlı karar da alacağız.”

Konuşmaların ardından, Keşan Müftüsü Süleyman Yeniçeri tarafından dua okundu. Daha sonra işyerlerinin kurdelesi kesilerek hizmete açıldı ve konuklara ikramda bulunuldu.

Son Güncelleme: 16.12.2012 15:37
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol