AK Parti Keşan’dan Erdoğan’a destek

AK Parti Keşan İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek vermek amacıyla bağışta bulundu. 

AK Parti Keşan’dan Erdoğan’a destek

AK Parti Keşan İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek vermek amacıyla bağışta bulundu. 

30 Mayıs 2018 Çarşamba 19:11
AK Parti Keşan’dan Erdoğan’a destek

AYŞİN SEÇİL GEZER

Saat 10.00 sıralarında Keşan Ziraat Bankası önüne gelen AK Partililer, Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak için toplandıklarını ifade ettiler. Bağış kampanyasına destek vermek için AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, yönetim kurulu üyeleri, partililer ve vatandaşlar bankada sıraya girerek belirtilen hesaba paralarını yatırdı. 

DAHA ÇOK YAPILACAK HİZMETLER VAR

Banka çıkışında konuşan Boyalık, şunları söyledi: “24 Haziran seçimlerinin ülkemiz için önemi ve değeri çok büyüktür. 16 Nisan seçimlerinde halk oylaması ile karar verildi; eskisi gibi mi olacak yoksa hiçbir şey eskisi gibi olmayacak mı? Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. 24 Haziran seçimleri, 16 Nisan seçimlerinin perçinlenmesi olacak. Bu ülkenin kaderinin değiştiği seçimlerden bir tanesi olacak. 24 Haziran seçimlerinin önemi, ilk partili Cumhurbaşkanımız halk tarafından seçilecek. Bunun Recep Tayyip Erdoğan olacağına biz eminiz. Recep Tayyip Erdoğan’ın bu ülkeye yaptığı hizmetler ortadadır, yapacakları da meydandadır. Allah Recep Tayyip Erdoğan’ı bu ülkenin başından eksik etmesin, böyle kıymetli devlet adamlarına zeval vermesin. Cumhurbaşkanımızın bu ülkeye kazandırdığı ivmeyi, 15 yılda aldırdığı yolu, en az iki dönem partili Cumhurbaşkanlığı yaparak daha da perçinlemesini arzulamaktayız. O yüzden bugün destek kampanyasına Keşan olarak bizde geldik. Gencimizle, yaşlımızla, yönetim kurulu üyelerimizle, gönüllü vatandaşlarımızla hep beraber Cumhur İttifakı’nın, Cumhurbaşkanlığı kampanyasına maddi destek olmak amacıyla paralarımızı yatırdık. Durmak yok, yola devam. Bu ülkede daha çok yapılacak hizmetler var. Bu hizmetlerin başında da halka gereken değeri vermek var. Cumhurbaşkanımız halkına, devletine, milletine gereken değeri veriyor.” 

Son Güncelleme: 30.05.2018 19:15
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol