Boyalık:

“Bu kutlu yürüyüşe devam edeceğiz”

Boyalık:

“Bu kutlu yürüyüşe devam edeceğiz”

20 Mayıs 2016 Cuma 08:36
Boyalık:
 AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, dün yaptığı açıklamada, partisinin 22 Mayıs Pazar günü Ankara’da yapılacak olağanüstü kongresiyle ilgili değerlendirmede bulundu.

Hüseyin Boyalık, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Partimiz, 22 Mayıs Pazar günü, Ankara arena Kapalı Spor Salonunda ikinci olağanüstü büyük kongresini yapacaktır. Genel başkanımız, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu AK Parti’nin Genel Başkanlığını yürüttüğü bu süreç içerisinde Ak Partinin ilkelerinin daha çok pekişmesi, eşitli politikalarımızın güncellenmesi için son derece önemli, son derece kıymetli çalışmalara imza atmıştır. Bu bir bayrak yarışıdır, Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığı bayrağı, kendi kararıyla olağan üstü kongrede yeni genel başkanımıza devredecektir. Bu bayrak yarışının içerisinde Sayın Genel Başkanımız, Genel Başkan ve Başbakan olarak üstün gayretler göstermiştir, önemli başarılara imza atmıştır. Bundan sonra da yeni kongrede seçilecek yeni Genel Başkanımız ve Başbakanımızda aynı alışmaları gayretle ve basiretle sürdürecektir. AK Parti’nin Genel Başkanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin Başbakanlığı son derece kıymetli makamlardır. Bu önemli makamların kıymetini ve değerini AK Parti kadroları çok iyi bilir.

AK Parti kongreleri her aman demokrasi şöleni havasında geçmiştir ve yine bütün Ak Parti teşkilatları ile birlikte kongremizin demokrasi şöleni havasında geçmesi için Ankara Arena da olacağız. Bu vesileyle kongremizin bütün AK Parti camiasına ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz. Seçilecek olan Genel Başkanımızla birlikte, bu kutlu yürüyüşe devam edeceğiz.” dedi.

BOYALIK’TAN BAŞARI TEMENNİSİ

Başbakan Binali Yıldırım’ın, AK Parti tarafından genel başkan adayı olarak gösterildiğini ifade eden Boyalık, “22 Mayıs'ta yapılacak olan Kutlu Yürüyüşe Devam temalı Olağanüstü Genel Kurulumuz da partimizi 2023 Hedeflerine taşıyacak olan isim olarak Sayın Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Binali Yıldırım Genel Merkezimiz tarafından Partimizin Genel Başkan Adayı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin yeni Başbakanı olarak açıklanmıştır. Gerek çalışkanlığı, gerekse Bakanlığı döneminde ülkemizin her köşesinde yapılan ulaşım yatırımları ile ülkemizi ulaşım anlamında önde gelen ülkelerden biri haline getiren Sayın Bakanımız, bundan sonra Partimizin Genel Başkanı ve ülkemizin Başbakanı olarak hizmetlerine devam edecektir. Buradan Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'na bu güne kadar ki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, yeni seçilecek olan Genel Başkanımız ve Başbakanımız Binali Yıldırım'a da bu Kutlu Yürüyüşü'nde başarılar diliyorum.”

 

Son Güncelleme: 24.05.2016 11:19
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol