Ay / yükselen burcunuzu öğrenmek ve danışmanlık hizmetleri için aşağıda ki iletişim kanallarımızdan, bize ulaşabilirsiniz.

Instagram @vediktedevrim

Twitter @vediktedevrim 

YouTube @vediktedevrim

KOÇ 

Bu hafta başı işte beraber hareket ettiğiniz ve ortaklaşa çalıştığınız insanlarla ve arkadaşlarınızla hızlı ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Her şeyi tek başınız yapmak sizin için önemli olsa da bu dönem ortaklıklar hayatınızı kurtarabilir. Özel hayatınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Salı günü; seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuki konularda çevrenizin desteği ve hayat girişimleriniz sizi her konuda destekleyecek. Önemli kişilerden fayda sağlayabilecek, gelişiminizi arttıracaksınız. Perşembe günü önemli konuşmalar sosyal çevrenizle beraber yapılacak planlarınızı devreye sokabilirsiniz.

BOĞA 

Bu hafta başı aşk hayatınız ve eğlenceli yönleriniz ön planda olacak. Beraber olduğunuz insan, hayatınızla ilgili kararlarda size desteğini sunabilir. Önemli bir işiniz, varsa bu hafta başı hızlı, aktif ve iş bitirici olacaksınız. Gökyüzünden alacağınız güzel etkilerle bu Salı günü beraber iş yaptığınız insanlardan büyük destekler görebilirsiniz, karşınıza gelecek bir yurt dışı seyahati sizi çok mutlu edebilir. Sizin aleyhinize görünen konuların hızlı bir şekilde etkili konuşmalarla lehinize döndüğünü görebilirsiniz. Bir yandan geleceğinize yönelik adımlarınız hızlanacak, kendinizi daha fazla aktivite ve sosyal hayatın içerisinde buluyor olacaksınız.

İKİZLER 

Haftaya ailevi konularınızla başlıyorsunuz, Aile hayatınız için yapacağınız alışverişler sizi mutlu edebilir. Daha önceden konuşulmuş bir seyahat fikri sizi heyecanlandırabilir. Diğer insanları istediğiniz konularda ikna etmeniz bu hafta zor olmayacak.

Salı günü, hayat sizi birçok açıdan destekliyor. Ortaklaşa atılacak adımlarda, özel hayatınızda, geleceğinize yönelik plan ve programlarınızda kalıcı ve somut sonuçlar alabilirsiniz. Önemli görüşmeler oluşabilir. Perşembe günü önemli konuşmalar ve görüşmeler ardından çevrenizden ve arkadaşlarınızdan faydalanmak isteyebilir, onlardan destek alabilirsiniz.

Hafta sonu toplumsal konular daha fazla ön plana geçmeye başlayacak, göz önünde olacaksınız, insanlar için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Kariyerinizde kimliğinizi daha fazla kullanacaksınız.

YENGEÇ 

Haftanıza yakın çevrenizle kısa vadeli planlarınızı devreye sokarak başlayabilirsiniz. Ortaklaşa para alanlarınızda evinizin hesabını bu aralar iyi yapmalısınız. Salı günü iş hayatınızda, parasal konularda güzel destekleri arkanıza alacaksınız. Hayatınızı değiştirecek bir insan işle ilgili konularda size önemli sorumluluklar yükleyebilir ve  bu sorumluluklar iş hayatınızda sizi yukarılara taşıyabilir. Perşembe günü önemli konuşmalar içine girebilir, fikirlerinizin karşılığını görebilirsiniz. Hafta sonu kendinizi geliştireceğiniz konuları öğrenmek, değişik yerlerde bulunmak önem kazanacak. 

ASLAN

Haftanız parasal konularla başlıyor. Özel hayatınızda, sevdiğinizle bu aralar birbirinizi anlamakta zorlanıyor olsanız bile, iletişiminizi karşı tarafla kesmemeye çalışın.

Salı günü, sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa vadeli programlar sizi çok mutlu edebilir. Beraber iş yaptığınız insanlardan güzel destekler alacaksınız. Perşembe günü, sosyalliğiniz ve insanlardan alacağınız destekle seyahat, eğitim, medya alanlarınızda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Cumartesi gününden sonra özellikle ortaklaşa para konuları önem kazanıyor. Alacaklar, borçlar, krediler, vergiler, ödemeler daha fazla ilginizi yönelteceğiniz alanlar olacak.

BAŞAK

Haftanıza şartlar sizin lehinize olarak başlıyorsunuz. Bu hafta başı her tür aktiviteden ve keyifli alanlardan hoşlanacaksınız yalnız aile hayatınızın sorumlulukları moralinizi kolay aşağıya çekebilir. İş hayatınızda hızlı, becerikli adımlarla daha önceden planlanmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz. İş konularında çevrenizden faydalanmayı unutmayın. Salı günü sahip olduklarınızdan memnun olacak, aile hayatınızda mutluluğu yakalayacaksınız. 

Perşembe günü iş hayatınızdaki parasal konular için çabuk harekete geçebilirsiniz. Önemli konuşmalar ve görüşmeler altında olacaksınız. Cumartesi  gününden sonra kimliğinizi ikili ilişkilere kaydıracaksınız. Özel hayatınız, birebir ilişkileriniz devreye girecek. Aynı zamanda hayatınızın şartları bu süreçte çok fazla elinizde olmayabilir. 

TERAZİ

Haftaya biraz geri planda durarak başlayabilirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuğunuz bu aralar hayatınızın merkezinde olabilir. Salı günü yaratıcılık ve sanatla uğraşanlar, kreatif işleri için yakın çevrelerinde bulunan olgun ve deneyimli insanlardan destek görebilirler.

Perşembe günü özel hayatınızda düşünceleriniz ve planlarınız için kolaylıkla harekete geçebilirsiniz. Hayat sizi ortaklı işlerinizde ve özel hayatınızda destekliyor. Cumartesi gününden sonra günlük rutin işleriniz, günlük hayatınızın düzeninde kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. İş hayatınız önem kazanıyor. Başkaları adına çalışacak, üretecek ve kendinizi iş alanlarınızda göstermek isteyeceksiniz. 

AKREP

Haftanıza sosyal çevreniz, arkadaşlık ilişkilerinizle başlıyorsunuz. Aile hayatınız ve eski konu ve olaylar konuşmalarınız ve paylaşımlarınız arasında yer alıyor. Ailenizi ikna ettiğiniz kadar iş yaptığınız insanları da bu hafta ikna etmeye çalışın. Salı günü geçmiş konu ve olayları fazlasıyla irdelemeye meyilli olabilirsiniz. Çok uzak ortamlarda, seyahatte, tatilde bugünü kutlamak yerine, eviniz gibi kendinizi rahat hissettiğiniz ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Girişimde bulunacağınız konu ve olaylar hızlanmaya başlıyor. Sadece kendiniz için değil yakın çevrenizdeki insanların da hayrına alacağınız birtakım kararlar, sizin hayatınızı da güzelleştirecek. Perşembe günü, aile hayatınızda konuşup dile getirdikleriniz konusunda harekete geçeceksiniz. Cumartesi gününden sonra kimliğinizi aşk hayatınızda, eğlencelerde, hobi ve sportif faaliyetlerle alakalı konularda ortaya koyuyorsunuz. 

YAY

Bu hafta başı göz önünde olacağınız alanlarda veya iş konularında titiz ve seçici tavırlarınızla hareket edeceksiniz. Önemli sorumluluklar üstlenmeniz, sağlık sıkıntılarınız iş hayatınızda istediğiniz gibi davranmanıza engel olabilir. Salı günü; sosyal ortamlarda, aktivite ve organizasyonlar içinde bulunmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla kalabalık yerlerde olacaksınız. Hayatınızda bir insan yoksa sosyal çevrenizden yeni bir insanla tanışma ihtimaliniz çok yüksek. Perşembe günü, iletişimsel işlerinizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Yine sanata, keyfe dayalı işlerinizde fikirlerinizi uygulayabilir, önemli konuşmalar altına girebilirsiniz. Cumartesi günü itibarıyla kimliğinizi aile hayatınıza aktarmaya başlayacaksınız. Ailenizle ilişkileriniz, yaşam alanınız ve yerleşimle ilgili konular öne çıkabilir. Özellikle aile bireylerinizin hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir.

OĞLAK 

Bu hafta başı farklı ortamlarda  yaratıcılığınızı ve eğlenceli yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Dış ortamlarda karşılaşacağınız bazı olaylar sizi kolaylıkla aşağıya çekebilir, moralinizi bozabilir. Salı günü, maddi konularda başka insanlara yaptığınız yardımların karşılığını alabilirsiniz. Başka insanların ve geri planda durduğunuz işlerinizin sorumluluklarını etkili bir şekilde yerine getireceksiniz. Perşembe günü, maddi kazanımlarınızı aile hayatınıza aktarabilir. Bir emlak alım satım işiniz varsa kolay harekete geçerek işlerinizde istediğiniz sonuçları yaratabilirsiniz. Cumartesi günü itibarıyla merak ettiğiniz konu ve olayları öğrenmek için uygun bir döneme giriyorsunuz. Yakın çevre iletişiminiz artıyor. Akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. 

KOVA

Bu hafta başı ortaklaşa parasal işleriniz önem kazanıyor. Kafanızdakiler için artık harekete geçin. Salı günü sosyal çevrenizde olgun ve sizden daha büyük insanlarla girişeceğiniz işler konusunda kendinizi şanslı ve mutlu hissedeceksiniz. Bir anlamda da kalıcı işler devreye girebilir. Arkadaşlarınızın sorumlulukları da bu süreçte önem kazanacak. Perşembe günü, medya, sosyal medya, iletişime yönelik işlerinizde güzel sonuçlar almaya yatkınsınız. Önemli konuşmalar ve görüşmeler yaşantınızda hızlanıyor. Kendinizi ön plana çıkartacaksınız. Cumartesi gününden sonra kendinizi parasal konulara yönlendiriyorsunuz. Kendi finansınıza güvenmek bu dönemde önemli, kazanç elde etme potansiyeliniz artacak.

BALIK

Haftaya sosyal çevrenizdeki etkili ve güçlü arkadaşlarınızla özel hayatınızın detaylarını paylaşarak, konuşarak başlayabilirsiniz. Salı günü, kariyerinizle ilgili konularda toparlamanız gereken işlerinizin üzerine düşeceksiniz. Önemli bir sorumluluğu üzerinize almaktan mutluluk duyacaksınız. Bir anlamda sosyal çevrenize ve arkadaşlarınıza liderlik etmek, önemli insanlarla bir araya gelmek önem kazanıyor. Perşembe günü geri plandan yürüttüğünüz işleriniz size parasal olarak güzel sonuçlar sunabilir. Parasal olarak önemli anlaşmalar içine girebilirsiniz. Beklenmedik yerlerden güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Cumartesi gününden sonra kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Bir anlamda sağlığınızda düzelmeler olabilir.