Aramızdan ayrılanlar (15 Eylül 2021)

VURAL TOPTANİ, MUSTAFA BAYRAKTAR, SEVCAN ÇAKIR vefat etti.

Aramızdan ayrılanlar (15 Eylül 2021)

VURAL TOPTANİ, MUSTAFA BAYRAKTAR, SEVCAN ÇAKIR vefat etti.

Medya Keşan
Medya Keşan
16 Eylül 2021 Perşembe 08:38
Aramızdan ayrılanlar (15 Eylül 2021)

VURAL TOPTANİ

Merhum Hasan Toptani ve Münire Toptani’nin oğulları, Avukat Nuram Toptani’nin eşi, Utku, Zeynep Toptani ve Burcu Toptani Pektaş ve Gökhan Pektaş’ın babaları, merhum Çetin Toptani, merhum İsmail Toptani, Nermin Küçükyıldırım’ın kardeşleri, Mehmet Toptani’nin ağabeyi, İnşaat Mühendisi Vural Toptani vefat etti. Cenazesi dün öğlen namazının ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii’nden alınarak Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

MUSTAFA BAYRAKTAR

Uzunköprü Altınyazı köyü halkından merhum Hüseyin Bayraktar ve Emine Bayraktar’ın oğlu, Sadife Bayraktar'ın eşi Hüseyin Bayraktar'ın babası, merhum Hayrettin Bayraktar ile Sevim Yılmaz'ın kardeşi eski Keşanspor oyuncularından Mustafa Bayraktar vefat etti. Cenazesi dün ikindi namazının ardından Altınyazı Köyü’nde defnedildi. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

SEVCAN ÇAKIR

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından merhum Hüseyin Yoluç ve Hülya Yoluç’un kızları, Harun ve Seda’nın ablası, Faruk Çakır’ın eşi Sevcan Çakır vefat etti. Cenazesi dün öğlen namazının ardından Mümine Özkaya Camii’nden alınarak Asri Mezarlık’a defnedildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol