Aramızdan Ayrılanlar (9 Haziran 2022)

Ayşe TUNCA, Lütfiye YASIT, Cemile TUNCA vefat etti.

Aramızdan Ayrılanlar (9 Haziran 2022)

Ayşe TUNCA, Lütfiye YASIT, Cemile TUNCA vefat etti.

Medya Keşan
Medya Keşan
10 Haziran 2022 Cuma 09:18
Aramızdan Ayrılanlar (9 Haziran 2022)

Ayşe TUNCA

Büyük Cami Mahallesi halkından, merhum arıcı İzzet Tunca’nın eşi, Hatice Baysal ve merhum Ömer Tunca’nın anneleri, Hakan ve Itır Baysal’ın anneanneleri, Eylem Esin ve Yağmur Tunca’nın babaanneleri Ayşe Tunca (92) vefat etti. Cenazesi dün öğle namazının ardından Yeni Cami’den alınarak Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Lütfiye YASIT

İspat Cami Mahallesinden, merhum Boşnak Ömer Yasıt’ın eşi, Hüseyin Duhan’ın kayınvalidesi, Semahat Duhan, Fatma, Mustafa ve Recep Yasıt’ın anneleri, Hülya ve Sevdiye Yasıt’ın kayınvalidesi, Ali Duhan ve Aslı Öztürk’ün anneanneleri, Ömer Yiğit ve Ceren Yasıt’ın babaanneleri Lütfiye Yasıt (87) vefat etti. Cenazesi dün ikindi namazının ardından Yeni Cami’den alınarak Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Cemile TUNCA

Yenimescit Mahallesi halkından, merhum aşçı Niyazi Tunca’nın eşi, Erol ve Şenol Tunca, Şennur Kısa ve Binnur Gürsel’in anneleri, Mehmet Koz, Ziya Koz, Abdullah Koz, merhume Nazife Öztürk’ün kardeşleri Cemile Tunca vefat etti. Cenazesi dün ikindi namazının ardından Yörüker Cami’nden alınarak Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol