MEHMET AYTAÇ

Keşan Belediyesi Selim Sesler Konferans Salonu’nda yapılan genel kurulda Hasan Şen ve Rıfat Mangır başkanlığında iki liste yarıştı. Hasan Şen’in listesi 35 oy alırken, Rıfat Mangır’ın listesi 29 oyda kaldı. 

İstiklal Marşı’nın okunması ve saygı duruşunda bulunulmasıyla başlayan genel kurulun Divan Başkanlığı’na Gökçetepe Köyü Delegesi Abdullah Kemik, Divan Başkanvekilliğine Kızkapan Köyü Delegesi Hüseyin Taş, katip üyeliklerine ise Danişment Köyü Delegesi Turgay Deniz ve Keşan Yeni Mahalle Delegesi Şenay Bayır seçildiler. 

ZİRAAT ODASI MECLİS ÜYELERİ

Genel kurulda Keşan Ziraat Odası’nın yeni seçilen meclis listesi ise şu şekilde oluştu: Hasan Şen (Büyükdoğanca), Turgay Deniz (Danişment), Sedat Yoluç (Keşan), Murat Pazarlı (Gökçetepe), Halit Başak (Karahisar), Necdet Çakmak (Yeşilköy), Hasan Tunca (Paşayiğit), Salih Gülfidan (Keşan), Hüseyin Aktaş (Dişbudak), Muhammer Gizlen (Keşan), Yücel Eker (Mahmutköy), Mustafa Karakaş (Çamlıca), Yılmaz Yavuz (Keşan), Engin Başdümen (Karasatı), Bilgin Eser (Küçük Doğanca), Hüseyin Önel (Boztepe), İsmail Çalışkan (Beğendik), Ali Osman Özcan (Seydiköy), Metin Özdemir (Şükrüköy), Recep Kenar (Mecidiye), Nizam Kuş (Çobançeşme). 

ŞEN: “BEN ÇİFTÇİ İÇİN VARIM”

Seçimlerin ardından bir açıklama yapan Keşan ziraat Odası Başkanı Hasan Şen, üyelerin kendisine güvendiğini belirterek; “Bana bu güveni veren zaten mevcut delegelerimizdi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Onların güvenlerini kesinlikle boşa çıkarmayacağız. Ben çiftçi için varım. Bu işe yeni başlamadık. 1988 yılından beri delegeyim. Bu arada da kendi köyüme, beni delege yapan kendi köylü çiftçilerimize de teşekkür ediyorum. Herkes için hayırlı, uğurlu olsun. Rıfat Mangır arkadaşıma da teşekkür ederim” şeklinde konuştu. 

Meclis seçimin ardından, Keşan Ziraat Odası’nın yeni yönetim kurulunun da önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.