MEHMET AYTAÇ

2 Haziran tarihli Medya Cafe Programı’nda ve 6 Haziran tarihli gazetemizde belediye başkanı, siyasiler ve STK’ları Keşan’ı konuşmak için zaman zaman bir araya gelmeye davet eden Erdoğan Demirin çağrısına destek açıklamaları gelmeye devam ediyor.

Yukarı Zaferiye Mahalle Muhtarı Nedim İşlek ile Keşan Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası Başkanı Mutlu Gezer, konuyla ilgili açıklama yaparak Demir’in çağrısını Keşan Vizyonu ve birlik beraberliği için olumlu bulduklarını belirtti.

NEDİM İŞLEK: “DEMİR’İN ÇAĞRISINI KEŞAN VİZYONU VE GELİŞMESİ İÇİN ÖNEMLİ BULUYORUM”

İşlek, çağrı ile ilgili olarak şunları söyledi: “Medya Keşan Gazetesi’nde Erdoğan Demir tarafından dile getirilen Keşan’ın birlik beraberlik çağrısını çok olumlu ve yerinde bir çağrı olarak buluyorum. Yukarı Zaferiye Mahalle Muhtarı olarak bu çağrıya olumlu cevap verdiğimi, Keşan için atılacak her türlü adıma ve oluşturulacak platforma katılmaya hazır olduğumuzu belirtiyor, bu çağrının Keşan’ın vizyonu , birlik beraberliği anlamında önemli olduğunu belirtmek istiyorum. Sayın Erdoğan Demir’i de böyle bir çağrıda bulunmasından dolayı tebrik ediyorum.

Bu çalışmanın mahallemizin sorunları ve çözümlerinin de bulunması konusunda faydalı olacağına ve yerel yönetime de ışık tutacağına inanıyorum.

Muhtarlık olarak Keşan’ın vizyonu, sorunlarının tespiti, çözümü ve birlik beraberliği konusunda da gerekli hassasiyeti göstermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum.” 

MUTLU GEZER: “KEŞAN İÇİN ATILACAK HER ADIMA HAZIRIZ

Gezer de çağrı ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “Erdoğan Demir tarafında gazetenizde dile getirilen Keşan’ın birlik beraberlik çağrısını çok olumlu ve yerinde bir çağrı olarak buluyorum. 

Keşan Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası Başkanı olarak bu çağrıya olumlu cevap verdiğimizi, Keşan için atılacak her türlü adıma ve oluşturulacak platforma katılmaya hazır olduğumuzu belirtiyorum. Odamız Keşan’ın gelişmesi ve esnafımız üyelerinin sorunlarının tespiti ve çözümü konusunda da gerekli hassasiyeti göstermeye hazırdır. Bu çok anlamlı çağrı için Sayın Erdoğan Demir’i kutluyor ve destek açıklamalarının devamını diliyorum”