Eğitim Haberleri

Eğitim haberleri ve güncel Eğitim gelişmeleri, Eğitim ile ilgili tüm video, Eğitim fotoğrafları ve Eğitim haberleri MEDYA KEŞAN sitemizde


EĞİTİM

Eğitim İş Keşan Temsilcilik Başkanı Erol Yazla, 2023/2024 eğitim öğretim yılı 1.dönemi ile ilgili değerlendirmede bulundu.

EDİRNE ASAYİŞ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, Enez ilçesine bağlı Abdurrahim ve Sultaniçe köylerinde ikamet eden vatandaşlara siber suç farkındalık eğitimi verdi.

EĞİTİM

Edirne İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması ekipleri, can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının engellenmesine yönelik denetimlerini sürdürüyor.

KEŞAN

Keşan Belediyesi, bir yıllık çalışma ve 1 haftalık eğitim sürecinin ardından E-Belediye sistemine geçiş yaptı.

EĞİTİM

Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu (KYÇUBYO)’nda bireyler için finansal okur yazarlık eğitimi verilecek.

İPSALA

“İpsala ERASMUS ile Bir Adım Önde Eğitim ve Danışmanlık” projesinin eğitim faaliyetinin sona ermesiyle tüm katılımcılara katılım sertifikaları verildi.

TARIM VE HAYVANCILIK

İpsala Tarım ve Orman Müdürlüğü teknisyenleri köylerde ve beldelerde çiftçilikle uğraşan vatandaşlara bilgilendirmelerde bulunuyor.

ENEZ

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, dijital dolandırıcılık faaliyetlerinin engellenmesine yönelik bilgilendirme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.