Muhtar Haberleri

muhtar haberleri ve güncel muhtar gelişmeleri, muhtar ile ilgili tüm video, muhtar fotoğrafları ve muhtar haberleri MEDYA KEŞAN sitemizde


KEŞAN

Elimden ne geliyorsa mahallem için çalışacağım

KEŞAN

Nedim İşlek yarışı kaybetti

GÜNDEM

“Amacımız Yayla sahilindeki yerleşik nüfusu arttırıp, sahili mahalleye dönüştürmek”

KEŞAN

Yeni Mahalle TOKİ konutları sakinlerinden Hanifi Türksoy, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Yeni Mahalle’den muhtar adayı olduğunu açıkladı.

KEŞAN

Keşan’ın 11 mahalle muhtarı dün kahvaltılı bir basın toplantısı düzenleyerek 31 Mart seçimlerinde tüm muhtarların yeniden aday olacağın açıkladı.

KEŞAN

31 Mart tarihinde yapılacak Mahalli İdareler seçimleri için siyasiler kadar muhtar adayları da çalışmalarına devam ediyor.

KEŞAN

Gazeteci Derya Aktan, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçiminde, Yukarı Zaferiye Mahallesi Muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

KEŞAN

Yukarı Zaferiye Mahallesi sakinlerinden İbazel Karataş, Mart 2024 Yerel Seçimlerinde mahalle muhtarı adayı olduğunu açıkladı.

KEŞAN

Aşağı Zaferiye Mahallesi sakinlerinden İlknur Ertekin, 2024 Yerel Seçimleri’nde mahalle muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

KEŞAN

Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar, 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti.

KEŞAN

Büyük Cami Mahallesi sakinlerinden Kadriye Bozkurt, 2024 Yerel Seçimleri’nde Büyük Cami Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu bildirdi.

KEŞAN

Reşat İnce dün gazetemizi ziyaret ederek, Büyük Cami Mahalle Muhtarlığı’na adaylığını açıkladı.