Cumhur İttifakı AK Parti Keşan Belediye Başkan Adayı Mustafa Helvacıoğlu, son seçim mitingini Yeni Mescit Mahallesi’nde düzenledi.

Saat 22.15 sıralarında başlayan mitinge; AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, MHP İlçe Başkanı Adnan İnan, Belediye Başkan Adayı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Barış Gündoğdu ile çok sayıda vatandaş katıldı.

“HIZ KESME KEŞAN”

Mitingde konuşan Kılınç, “Yenimescit sandıkları patlamaya hazır. Yenimescit Mahallesi gümbür gümbür. Cumhurbaşkanımızın destekleriyle 5 yılda 15 yıllık iş yaptık. Hız kesme Keşan. Bir tane projeleri yok. Yaparsa yine Cumhur İttifakı, Helvacıoğlu, AK Parti yapar” dedi.

“BİZİM HIZIMIZI KESEMEZLER”

Daha sonra konuşan İnan, şunları söyledi: “Keşan için hiçbir projeleri yok. Çevre yolunu yapacaklarını söylüyorlar, 100 metresini yapamazlar. Belediye başkanını seçiyoruz. Bizim hızımızı kesemezler. Hız kesme Keşan.”

Daha sonra konuşan Belediye Meclis Üyesi Yakup Balcı ile Barış Gündoğdu ise 5 yıl daha destek istedi.

“DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

Fatma Aksal ise İnönü okulunun en kısa sürede yapılacağı müjdesini vererek, “Cumhurbaşkanımız 5 yıl boyunca ne istediysek verdi. Bir 5 yıl daha destek vermeliyiz. Bu gece muhteşemiz ama esas kutlamayı 31 Mart’ta yapacağız. Daha yapacak çok işimiz var” diye konuştu.

Bahri Dinar hayatını kaybetti Bahri Dinar hayatını kaybetti

“HİZMET SİYASETİMİZ DEVAM EDECEK”

Miting Helvacıoğlu’nun konuşmasıyla sürdü.

Halkın desteği ile seçimi alacağını ifaden eden Mustafa Helvacıoğlu, “Kazandıktan sonra Cumhurbaşkanımızı ziyaret edeceğiz. İlk 5 yılda yapacaklarımızı gösterdik. Bunu sizlerle birlikte yaptık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, bakanlarıma, Vekilime, teşkilat başkanlarıma, SKM yönetimimize, mahalle başkanlarımıza, emeği olan herkese teşekkür ederim. Emek verdik. Pazartesi günü nerede kalmıştık diyeceğiz. Hizmet siyasetimiz devam edecek. Gıda OSB’nin temelini attık. Bu işi bitirmeden gitmeyeceğim. Altyapı, yol ve kaldırımlar, sosyal yardımlar, temalı parklar, semt sahaları, triportörler ve kültür gezileri. Kent kartı hayata geçireceğiz. İnönü okulunu da yapacağız. Çocuklarımızın okuması lazım. Dertlenmemiz lazım. Burası Yeni Mescit, burası Cumhur İttifakı’nın kalesi. Mahallemize bin kişilik düğün salonu yapıyoruz. Gönül belediyeciliği devam edecek. Seyyarlarımızın arabalarını yenileyeceğiz. Sahillerimizde kardeşlerimizin ekmek yemesi için fırsatlar tanıyacağız. Erikli’ye konteyner kent kuruyoruz. Edirne’ye araç kaldırmaya başladık. Kültür turlarımız devam edecek. Aşevini büyüteceğiz. Kent kart yakın zamanda hizmete gerecek. Sosyal desteklerimiz Keşan kart üzerinden olacak. Gece hastane için nöbetçi minibüs sistemi olacak. Doğalgazı getiriyoruz.  Gıda OSB için mesleki eğitim kursları açacağız. Hem kursa gideceksiniz hem de maaş alacaksınız. Keşan’ın hızını kesmeyin” şeklinde konuştu.

Miting Belediye Meclis Üyesi Adaylarının tanıtılmasının ardından sona erdi.

Whatsapp Image 2024 03 30 At 14.36.38 (2)