MEHMET AYTAÇ

Depremin yaşandığı ilk andan itibaren seferber olan Keşan halkı da yardımlarını sürdürüyor. Vatandaşların yanı sıra birçok firma da deprem bölgesine yardım için başlattıkları kampanyaları sosyal medya hesaplarından duyuruyor.

GEZER KURU KAHVE HASILATINI BAĞIŞLADI

Artı Çarşı Terziler Sitesi’nde faaliyet gösteren Gezer Kuru Kahve firması, dünkü hasılatını depremzedelere bağışladığını açıkladı.

EN BEAUTY PAZARTESİ GÜNKÜ GELİRİNİ BAĞIŞLAYACAK

En Beauty Güzellik Merkezi de tüm şubelerinde 13 Şubat Pazartesi günü yapılacak işlemlerden elde edilecek gelirini AFAD’a bağışlayacağını duyurdu. En Beauty’nin Keşan’da da merkezi bulunuyor. 

BENDİS AVM 1500 PARÇA ÜRÜNÜ YARDIM MERKEZİNE ULAŞTIRDI

Bendis AVM de yardım kampanyasına katıldı. Geçtiğimiz tüm Bendis AVM’deki mağazlar, çalışanlar ve halkın desteğiyle toplanan 1500 parça tekstil ürünü, Keşan Lisesi’nde bulunan yardım toplama merkezine ulaştırıldı. 

ADEN KOLEJİ, FİNAL ANADOLU LİSESİ VE FEY ANAOKULU’NUN YARDIMLARI MERKEZE GÖNDERİLDİ

Keşan Final Anadolu Lisesi, Aden Koleji ve Fey Anaokulu yönetimlerinin başlattığı kampanyaya öğrenci velileri de destek verdiler. Okullarda toplanan çok sayıda yardım, toplama merkezine gönderildi. Okulların yöneticileri, velilere teşekkür etti.