ERDOĞAN DEMİR

Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, 2 Nisan Pazar günü oynanacak olan ve lider olma anlamında çok çok önemli olan Çarşıspor maçı öncesi gazetemize yaptığı açıklamada, tüm futbolseverleri “Yeniden Keşanspor” için tüm futbolseverleri birlik olma çağrısı yaptı.

Gergin’in Açıklaması şöyle;

Şehrin takımı Keşansporumuz Edirne Süper Amatör ligi A grubunda başarılı bir sezon geçirmekte. Ancak bölgemizin futbol kamuoyu da takdir etmektedir ki  A grubu zor bir kura çekerek favorilerin büyük kısmının bir araya geldiği bir grup oldu. “

“TÜM FUTBOLSEVERLERİ ÇARŞISPOR MAÇINA BEKLİYORUZ”

Nitekim birinci sırada yer alan Genç Aslanlar takımı ile aynı puanda, bir alt sırada bulunan Çarşıspor’un da 3 puan önünde son haftaya girdik. Desteğini bizlerden esirgemeyeceğini bildiğimiz Keşan’ ımıza çağrıda bulunuyor ve Pazar günü saat 15:30’da Edirne Saraçhane’de oynayacağımız maça davet ediyoruz. Önce karakter şiarıyla sahada, saha dışında ve tribünde karakterli bir kulüp olarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselme hedefimiz doğrultusunda şampiyonluğa giden yolda önemli bir mücadeleye çıkacağız. Oyuncu grubumuz, teknik ekibimiz, yönetimimiz ve taraftarımızla bu hafta galip geleceğimize, en azından beraberlik alarak gruptan çıkıp playoff turunda şampiyonluğu kazanacağımıza inancımız tamdır. Tüm Keşan halkına ‘’Yeniden Keşanspor’’ için birlik olma çağrısı yapıyorum. 

ÇARŞISPOR’UN MÜCADELESİ VE CENTİLMENLİĞİNE SAYGI DUYUYORUM

Çarşıspor camiası Edirne’de centilmenliği ile tanınan bir camia. Kendilerine ve verdikleri mücadeleye saygı duyuyor, güzel bir maç izleteceğimize, dostluğumuzu pekiştireceğimize inanıyorum. Tüm samimiyetimizle kendilerine misafir olacağız ve sonunda dostça sahadan ayrılacağımızı düşünüyorum. 

DEVRE ARASINDA TAKIMI GÜÇLENDİRDİK

Sezon başında iyi bir kadro kurmuştuk. Devre arası yaptığımız transferlerle daha da güçlendik. Takımımız ligin en fazla ve en verimli idman yapan takımı durumunda. Başta İsmet Çelen hocamız olmak üzere tüm oyuncu kardeşlerimize ve teknik ekibimize güvenimiz tamdır.

Pazar günü Saraçhane’de görüşmek dileğiyle tüm Keşansporluları selamlıyorum.”