HABER MERKEZİ

Keşan Küçük Sanayi Sitesi yöneticileri de işçilere tatlı ikramında bulunarak, emeklerinden ötürü teşekkür etti. Saat 15.00 sıralarında son çalışmaların yapıldığı yere gelen Keşan Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Hakan Gürel ve ekibi, yol çalışmalarında görev alan Karayolları yöneticileri ile Keşan Belediyesi işçilerine baklava ikramında bulundu.

“Sanayimizin yolları çok güzel oldu” diyen Gürel, şunları söyledi: “Sanayi sitemizin en büyük sorunlarından birisi bozuk yollarımızdı. Bu sorun da ortadan kalkmış oldu. Öncelikle, günlerce sanayimizin yolları için canla başla çalışan belediye işçilerimize teşekkür ediyoruz. Haklarını helal etsinler. Biz de küçük de olsa onlara jest yapalım istedik ve tatlı ikramında bulunduk. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Ayrıca, Keşan Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu ve belediye yöneticilerimize de bizleri büyük bir dertten kurtardıkları için teşekkür ediyoruz” dedi.

Yol haricinde kaldırım ve diğer küçük çaplı çalışmaların devam ettiğini kaydeden Hakan Gürel, “Kaldırımlarımız da tamamlandıktan sonra çevre düzenlemesi çalışmalarımıza geçeceğiz. Burası sadece sanayi esnafının değil, Keşan’ın sanayisi. Daha yapılacak çok işimiz var. Gerek belediyemiz, gerek odalarımız, gerekse diğer sivil toplum kuruluşu veya kamu kurumlarıyla el ele vererek diğer sorunlarımızın da üstesinden geleceğiz inşallah. Tekrar emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.