Haftanın programı

Edirne’de voleybol ve futbol liglerine bu hafta oynanan karşılaşmalarla devam edilecek.

Haftanın programı

Edirne’de voleybol ve futbol liglerine bu hafta oynanan karşılaşmalarla devam edilecek.

09 Aralık 2012 Pazar 15:30
Haftanın programı

 Edirne’de voleybol ve futbol liglerine bu hafta oynanan karşılaşmalarla devam edilecek.

Haftanın sonuçları, puan durumu ve gelecek haftanın maçları şöyle:

VOLEYBOL

YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL LİGİ

Toplu sonuçlar:

Bugün Oynanacak Maçlar:

Edirne Gençlik – Keşan Gençlik

(Edirne Mimar Sinan Spor Salonu – Saat 15.00)

DSİspor – Kıcasalih Madenspor

(Edirne Mimar Sinan Spor Salonu – Saat 15.00)

Puan Cetveli

Takımlar O G M A. S VS P

1 Kırcasalih Madenspor 3 3 0 9 0 9

2 Edirne Gençlik 3 2 1 6 3 6

3 Keşan Gençlik 3 1 2 4 6 3

4 DSİspor 3 0 3 0 9 0

FUTBOL

EDİRNE SÜPER AMATÖR LİG

Yarın oynanacak maçlar:

Anafartalarspor – Sarayspor

(Keşan Belediyesi Sentetik Saha – Saat 14.00)

Yeniimaretspor – Kazanovaspor

(Saraçhane1 Stadı – Saat 13.30)

Edirnespor – Karakasımspor

(Saraçhane2 Stadı – Saat 14.30)

Serhat Edirnespor – yenikarpuzluspor

(Saraçhane1 Stadı – Saat 16.00)

Doyranspor – Uzunköprüspor

(Doyran Sahası – Saat 14.00)

Keşanspor: (Bay)

Puan Cetveli:

Takımlar O G B M A Y P

1 Keşanspor 4 3 - 1 13 3 9

2 Kazanovaspor 4 2 2 0 8 5 8

3 Yenikarpuzluspor 4 2 1 1 14 11 7

4 Doyranspo 4 2 1 1 10 8 7

5 Uzunköprüspor 3 2 0 1 6 5 6

6 Karakasımspor 4 2 0 2 9 12 6

7 Serhat Edirnespor 4 2 1 1 12 8 4

8 Yeniimaretspor 3 1 0 2 3 4 3

9 Sarayspor 4 1 0 3 8 12 3

10 Anafartalarspor 3 0 1 2 5 8 1

11 Edirnespor 3 0 0 3 0 12 0

1. AMATÖR KÜME

A GRUBU

Yarın oynanacak maçlar:

SHÇEK – İpsalaspor

(Saraçhane2 Stadı – Saat 17.00)

İbriktepespor – Havsa Birlikspor

(İbriktepe Sahası – Saat 14.00)

Tuncaspor – Köyhizmetlerispor

(Saraçhane1 Stadı – Saat 11.00)

DSİspor – Karlıovaspor

(Saraçhane2 Stadı – saat 12.00)

Tayakadınspor: (Bay)

Puan Cetveli:

Takımlar O G B M A Y P

1 SHÇEK 4 3 1 0 11 2 10

2 Tuncaspor 3 3 0 0 15 0 9

3 DSİspor 4 2 1 1 15 4 7

4 İpsalaspor 3 2 1 0 11 5 7

5 Köyhizmetlerispo 4 1 2 1 7 9 5

6 Tayakadınspor 3 1 1 1 1 1 4

7 Karlıovaspor 3 0 0 3 2 9 0

8 Havsaspor 3 0 0 3 4 19 0

9 İbriktepespor 2 0 0 2 0 18 0

B GRUBU

Yarın oynanacak maçlar:

Enezspor – Kirişhane

(Enez Stadı – Saat 14.00)

Saraçhanespor – Küçükpazarspor

(Saraçhane1 Stadı – 18.30)

Subaşıspor- Yıldırım GB

(Subaşı Sahası – Saat 14.00)

Yenimahallespor – Osmanlıspor

(Havsa Stadı – Saat 14.00)

Köprücespor: (Bay)

Puan Cetveli:

Takımlar O G B M A Y P

1 Saraçhanespor 4 3 0 1 12 5 9

2 Kirişhanespor 4 3 0 1 11 7 9

3 Osmanlıspor 3 3 0 0 8 4 9

4 Enezspor 3 2 0 1 5 4 6

5 Subaşıspor 4 2 0 2 7 9 6

6 Küçükpazarspor 3 1 0 2 7 7 3

7 Köprücespor 4 1 0 3 7 11 3

8 Yenimahallespor 4 1 0 3 6 11 3

9 Yıldırım GB 3 0 0 3 3 8 0

U 15 LİGİ

Bugün0000000000 1oynanacak maçlar:

Köprücespor – Keşanspor

(Hıdır Ağa Stadı – Saat 14.30)

SHÇEK – DSİspor

Puan Cetveli:

Takımlar O G B M A Y P

1 Uzunköprüspor 3 2 1 0 24 2 7

2 Keşanspor 3 1 1 1 10 2 4

3 DSİspor 2 1 0 1 4 7 3

4 Köprücespor 2 1 0 1 2 1 3

5 SHÇEK 2 0 0 2 0 11 0

(Saraçhane1 Sahası – Saat 12.30)

Uzunköpüspor: (Bay)

Son Güncelleme: 20.04.2017 13:34
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol