Tek Kardeşlerden Gelibolu Koşusu’nda büyük başarı

Ahmet Tek 1., Hasan Tek 3. oldu

Tek Kardeşlerden Gelibolu Koşusu’nda büyük başarı

Ahmet Tek 1., Hasan Tek 3. oldu

04 Ekim 2016 Salı 01:14
Tek Kardeşlerden Gelibolu Koşusu’nda büyük başarı
2 Ekim 2016 Pazar günü Gelibolu’da düzenlenen Uluslararası Gelibolu Barış Koşusunda Keşan Belediyesi adına katılan Tek kardeşler dereceye girdiler.
10 kilometrede yarışan Ahmet Tek 1.olurken uzun süre yarışmayı 2. olarak sürdüren Hasan Tek ise ayağındaki sakatlık nedeniyle rakibi tarafından geçilerek yarışmayı 3. tamamladı.


2 Ekim 2016 Pazar günü Gelibolu’da düzenlenen Barış Koşusu’nda Keşan Belediyesi adına 10 kilometrede yarışan ve dereceye giren Tek kardeşler ödüllerine kavuştular.


1.olan Ahmet Tek ve 3.olan Hasan Tek’e kupaları düzenlenen törenle Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintımar tarafından takdim edildi.


Yarış sonrası açıklamada bulunan Ahmet ve Hasan Tek, kendilerine her zaman destekleyen Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’a teşekkür ederek “Başkanımıza 1. ve 2.lik için söz vermiştik ama 2.’lik yerine 3.’lük geldi. Ama yine de verdiğimiz sözü yerine getirdiğimize inanıyoruz. Ayrıca bizi bu yarışmada da yalnız bırakmayan Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarımız Bayram Ali Kalfalar’ a da teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştular.


Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan da dereceye giren Ahmet ve Hasan Tek’i bu başarılarından dolayı tebrik etti.

Son Güncelleme: 03.10.2016 23:15
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol