Ay / yükselen burcunuzu öğrenmek ve danışmanlık hizmetleri için aşağıda ki iletişim kanallarımızdan, bize ulaşabilirsiniz.

Instagram @vediktedevrim

Twitter @vediktedevrim 

YouTube @vediktedevrim

KOÇ 

Pazartesi günü ev alım - satım işleriniz, ailevi konuların çözümlenmesi için uygun bir gün olacak. Hafta başında duygusal olabilirsiniz. Ayaklarınızı yere sağlam basıp, topraklanmak iyi gelecektir. Toparlanması gereken işlerinizi, iş başvurularınızı Perşembe ve Cuma günü halledebilirsiniz.

BOĞA 

Bu hafta yakın çevrenizle iletişiminiz olumlu ancak ailevi meseleleri Salı ve Çarşamba günlerine denk getirmemeye özen gösterin. Çocuklarla ilgili konular, ikili ilişkiler, sanatsal faaliyetler için Perşembe ve Cuma günleri olumlu etkiler var.

İKİZLER 

Pazartesi günü maddi konularda bolluk ve bereket enerjisi yüksek olacak. Hafta ortasında yakın çevrenizle ilgili konularda mücadele etkisi yüksek olacak.  Taşınma planlıyorsanız Perşembe veya Cuma gününü tercih edebilirsiniz. İç dünyanıza dönmek isteyebilir, duygusal anlamda derinleşebilirsiniz.

YENGEÇ

Pazartesi günü enerjiniz yüksek olacak. Salı ve Çarşamba günleri finansal konular aktif olacak. Perşembe ve Cuma günleri yakın çevrenizle iletişiminiz olumlu olacak.

Hafta sonu kısa seyahatler yapabilirsiniz.

ASLAN

Pazartesi günü Ay arka alanınızda olacağından ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günleri enerjiniz yüksek olacak. Şahsi meseleleriniz odağınızda olacak. Sportif faaliyetlere katılabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri maddi kazançlar konusunda girişimlerde bulunabilirsiniz.

BAŞAK 

Pazartesi günü sosyal yardım açısından güzel etkiler var. Bir arkadaşınızdan güzel bir haber alabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri Ay arka alanınıza geçeceği için yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. Perşembe ve Cuma günleri enerjiniz yüksek olacak.

TERAZİ

Pazartesi günü kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Hafta ortasında geleceğinizle ilgili planlarınızı gözden geçirilebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

AKREP

Pazartesi günü yurt dışı bağlantılı işleriniz için şans etkileri kuvvetli olacak. 

Salı ve Çarşamba günleri kariyerinizle bağlantılı konular ön planda olacak. Hırs ve mücadele etkileri yüksek olacak. Perşembe ve Cuma günleri arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

YAY

Hafta başında maddi konular ön planda olacak. Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günleri babanızın sorumluluğunu almanız gerekebilir. Seyahat edebilirsiniz. 

Perşembe ve Cuma günleri işinizde terfi alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşanacak.

OĞLAK 

Hafta başında partnerinizle duygusallık artabilir. Hafta ortasında başkalarından elde ettiğiniz kazançlar adına mücadele etkisi aktif olacak. Perşembe ve Cuma günleri hukuksal alandaki işleriniz için güzel enerjiler var. 

KOVA

Pazartesi günü kariyerle alakalı konularda güzel gelişmeler yaşanabilir. Kronik rahatsızlığınız varsa olumlu yönde gelişmeler olabilir. Salı ve Çarşamba günleri partneriniz odağınızda olacak. Perşembe ve Cuma günleri bolluk ve bereket enerjisi yüksek olacak. 

BALIK 

Pazartesi günü aşk hayatınızda ve çocuklarla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında iş hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. Perşembe ve Cuma günleri partnerinizle romantik ilişkiniz hassasiyet kazanabilir.