İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri göreve başladı

Aktimur ve Büker de Keşan'a geldi

İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri göreve başladı

Aktimur ve Büker de Keşan'a geldi

08 Mayıs 2014 Perşembe 10:22
İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri göreve başladı
 Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) görevde yükselme sınavında başarı göstererek Keşan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan Ercan Aktimur (38) ve Harun Büker (38) de göreve başladı.

İstanbul Çatalca Çok Programlı Lisesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği görevinden şube müdürlüğüne atanan Aktimur, evli ve bir kız çocuğu babası.

Çorlu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği görevinden şube müdürlüğüne atanan Büker de evli ve 2 erkek çocuğu babası.

Ercan Aktimur ve Harun Büker’e yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Öte yandan, Yozgat Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı olarak görev yaparken girdiği görevde yükselme sınavında başarı gösteren Yavuz Kılıçaslan da Keşan İlçe Milli Eğitim şube müdürlüğüne atanarak, geçtiğimiz günlerde göreve başlamıştı.

Şu anda Keşan İlçe Milli Eğitim şube müdürü olarak Turgut Yıldız, Yavuz Kılıçaslan, Ercan Aktimur ve Harun Büker görev yapıyor.

Yine MEB görevde yükselme sınavında başarı göstererek, Keşan İlçe Milli Eğitim şube müdürlüğüne atanan ve İstanbul Sarıyer Behçet Kemal Çağlar Anadolu Lisesi’nde öğretmen olan Ayhan Sayar’ın ise göreve başlamayacağı öğrenildi.


Ercan Aktimur
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Harun Büker
Son Güncelleme: 08.05.2014 10:27
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol