Keşan TSO ile Şekerbank arasında protokol imzalandı

Pandemi süresinin yarattığı olumsuz etkilerin en aza indirgenebilmesi için Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Şekerbank arasında bir protokol imzalandı.

Keşan TSO ile Şekerbank arasında protokol imzalandı

Pandemi süresinin yarattığı olumsuz etkilerin en aza indirgenebilmesi için Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Şekerbank arasında bir protokol imzalandı.

Medya Keşan
Medya Keşan
26 Şubat 2021 Cuma 12:07
Keşan TSO ile Şekerbank arasında protokol imzalandı

HABER MERKEZİ

Dün, saat 13.00’da Keşan TSO Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen protokol törenine Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Yönetim Kurulu Üyesi Uğurcan Urgan, Oda Genel Sekreteri Erdem Başak ile ŞekerbankKeşan Şube Müdürü Hasan Kırlı ve Şekerbank Yönetmeni Çağın Sönmez katıldı.

Covid-19 Salgınının ekonomi üzerinde olan olumsuz etkilerini sınırlandırmak, ticari hayatı koruyabilmek amacıyla Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile Şekerbank arasında bir protokol imzalandı. İmzalanan bu protokol ile Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan üyeler, 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Üst sınırı 500.000 TL olan 12- 23 ay vadeli kredi kullandırımlarda ilk 6 aya kadar, 24-36 ay vadeli kullandırımlarda ise ilk 12 aya kadar anapara tahsilatı olmaksızın sadece faiz ödemeli uygun ödeme planı seçeneği bulunuyor. Ayrıca ilk kez POS kullanan firmalardan da ilk 3 ay POS kira ücreti alınmayacak.

“TİCARİ HAYATI KORUMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Keşan Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, protokol kapsamında yaptığı konuşmada; sıkıntılı günlerden geçildiğini söyleyerek üretenin her zaman yanında olduklarını vurguladı. Covid-19 Salgını süresince ticari hayatı korumak için yaptıkları çalışmalara bir yenisini daha eklediklerini söyleyen Başkan Şapçı, “İmzalanan bu protokol çerçevesinde reel sektöre daha fazla kaynak aktarmak amacıyla Keşan Sanayi ve Ticaret Odası üyelerinin finansman ihtiyaçları ‘Taksitli Ticari Kredi’ anlaşmasıyla karşılanacak. Şekerbank ile imzaladığımız protokolün tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“HER DÖNEM OLDUĞU GİBİ ÜRETENLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Şekerbank Keşan Şube Müdürü Hasan Kırlı protokol kapsamında yaptığı konuşmada, “Sorumlu bankacılık anlayışımızla 67 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki üretenlerin yanında yer alıyoruz. Zorlu salgın sürecinde de müşterilerimizi destekleyerek salgının olumsuz ekonomik etkilerinin en aza indirilmesi için çalışıyoruz. Bu protokol ile de Keşan Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyoruz. Her dönem olduğu gibi bu dönemde de müşterilerimizi destekleyerek onların yanında yer almayı sürdüreceğiz” dedi. 

Yapılan konuşmaların ardından karşılıklı imzalanan protokolün hayırlı olması temennilerinde bulunuldu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol